Event marketing

Event marketing

Event marketing w swojej prawdziwej odsłonie jest w Polsce zjawiskiem stosunkowo rzadko wykorzystywanym. Potencjał nietypowych zabiegów reklamowych jest ogromny, jednak ciągle przedsiębiorcy chętniej inwestują w plakaty i ulotki niż w bardziej oryginalne zabiegi. Uzyskanie przewagi nad konkurencją dzięki stosowaniu nowatorskich zabiegów marketingowych to klucz do sukcesu.

My się sukcesów nie boimy. Stawiamy na wszystko, co nowe i nietypowe. Ciągle poszukujemy świeżych inspiracji, okazji do wzbudzania zainteresowania, a czasem szokowania. Cel jest jeden: wyróżnić się w szumie przekazów reklamowych (strumieniu reklam). I to jak najskuteczniej.

Naszym absolutnym faworytem jest połączenie dobrze zorganizowanej (starannie wyreżyserowanej) akcji w mieście z kampanią wirusową w Internecie – najlepszymi przykładami i wzorami dla nas są kampanie: Coca-Cola Unlock 007 in you oraz Yourdailydose of drama kanału TNT.

Marzy nam się zrobienie czegoś takiego w Polsce – być może właśnie dla Państwa. Skontaktuj się z nami i przekonaj, jakie mamy pomysły!

Jedną z form event marketingu są flash moby. Poświęciliśmy temu tematowi więcej miejsca w artykule na naszym blogu.


W skrócie:

  • Co: event marketing – nietypowe działania marketigowe.
  • Dla kogo: dla firm, jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, wszystkich którzy próbują zwrócić na coś uwagę społeczeństwa i mediów.
  • Wymagania: niesztampowe podejście do tematu marketingu, odwaga.
  • Dodatkowo: film z akcji, który może posłużyć w kampanii wirusowej, relacja fotograficzna.
  • Co zyskasz: nietuzinkową formę promocji, obok której nie sposób będzie przejść obojętnie, zainteresowanie mediów, przechodniów.