Karnawał wśród superbohaterów

Raz na kilkadziesiąt lat występuje nietypowe zjawisko. Granice między światem realnym, a tym znanym z bajek i powieści stają się niezwykle cienkie. Umożliwia to swobodne przenikanie postaci między różnymi realiami. Wykorzystują to wszystkie mistyczne stwory i bohaterowie. Zbierają się w tym wyjątkowym czasie w jednym miejscu. Uroczystość ta jest pełna świętowania, dzielenia się swoimi przygodami oraz doświadczeniami. Toastom i uczcie nie ma końca.
Kulminacyjnym momentem Konwentu bohaterów jest rywalizacja. Na krótki czas powstają rozmaite sojusze – księżniczek, czarnych charakterów, kosmitów… Klucz do tego, kto z kim i dlaczego nawiąże współprace, wymyka się ludzkiej logice. Tak połączeni bohaterowie zaczynają ze sobą rywalizować, o wieczną chwałę i prym, aż do następnej koniunkcji.

W tym roku zostaliśmy zaproszeni do poprowadzenia tego magicznego wydarzenia. Z racji na super supertajny charakter wydarzenia nie możemy Wam więcej zdradzić, ani pokazać. Wiedzcie jedynie, że świat będzie bezpieczny przez najbliższy rok!

A tak wyglądaliśmy po realizacji :)20160131_061224_385_IMG_0246