Gry miejskie i terenowe

Początek gry miejskiej

Czy wiesz, czym są gry miejskie? Skoro tu jesteś, zapewne tak. Jeśli nie, przeczytaj ten artykuł. Przeczytałeś? Teraz znasz podstawy, ale wierz nam, to nie wszystko! Witaj na wyższym poziome wtajemniczenia!

Dla nas magia gier miejskich tkwi w tym, że zaciera się w nich granica między tym, co jest zorganizowane, a tym, co podpowiada nam nasza wyobraźnia. Czy ludzie na skrzyżowaniu dziwnie nam się przyglądają? Czy to normalne, że butelka stoi na chodniku? A może zawiera sekretną wskazówkę? Dostanę dodatkowe punkty, gdy ją wrzucę do kosza? Czy ktoś nas śledzi? To auto już chyba widzę trzeci raz w ciągu godziny…

Uczestniczenie w grach terenowych sprawia, że zaczynamy patrzeć na świat zupełnie inaczej. Dzięki dobrze skonstruowanej intrydze i fabule ujawniają się nasze talenty oraz… fobie. Wymagająca gra wychodzi poza ramy rozrywki – to okazja do starcia się z samym sobą, ze swoimi mocnymi, jak i słabymi stronami.

Realizujemy gry miejskie o różnym charakterze. Dla szkół – edukacyjne, dla firm – integracyjne, dla osób prywatnych – jako atrakcja podczas imprez okolicznościowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zorganizowali grę terenową dla małych grup oraz osób indywidualnych. Jeśli chcesz wraz ze znajomymi spędzić wolny czas w nietypowy sposób – odezwij się do nas. Przygotujemy dla Was prawdziwą przygodę.

Najlepiej o tym, co robimy świadczą przykłady. Organizowaliśmy już szereg gier miejskich i terenowych. Oto niektóre z nich:

 

Zastanawiasz się, czy gra miejska będzie dobrym rozwiązaniem na event, który planujesz? Zadzwoń do nas: 504841918 lub napisz: biuro@cudotwornia.comSkonsultujemy pomysł i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie!

Na grach zawsze dużo się dzieje :). To tylko wybrane zdjęcia z naszych realizacji. Jeśli chcesz zobaczyć więcej, przejrzyj galerię.

PS Gry miejskie i terenowe organizujemy na terenie całego kraju (pytanie o to pojawia się dość często). Z naszymi realizacjami dotarliśmy m.in. do Warszawy, Katowic, Konina, Olsztyna czy Białowieży… Zaufaj nam – dotrzemy gdzie trzeba :).