Imprezy dla dzieci

Bąbelkowa zabawa

Jest pewien wiecznie głodny smok. Nazwijmy go Barnaby. Barnaby pożera wszystko, co spotka, potem trawi, rośnie i dalej jest głodny. Im więcej zje, tym większy urośnie. Tak samo jest z wyobraźnią dzieci. Im więcej i lepszej jakości „pożywienia” dostarczymy ich umysłom, tym w przyszłości będą bardziej kreatywne.

Wychodząc naprzeciw tym poglądom, postanowiliśmy przygotować dla „małych smoków” system zabaw ukierunkowany na rozwijanie i stymulowanie ich wyobraźni. Z praktyki wiemy, że dzieci i smoki o wiele chętniej biorą udział w grach i zabawach, jeśli to, co im towarzyszy, jest okraszone dodatkową fabułą. Dla dzieci liczy się kontekst. Można postawić trampolinę i z pewnością będzie to dla nich dobra zabawa. Jednak doskonałą formą rozrywki będzie opowieść o locie na odległe krańce galaktyki, burzliwym lądowaniu na planecie Ziox i tajnej misji, jaką będą musieli wykonać przy obniżonej grawitacji. To dopiero początek jednej z fascynujących podróży, jakie na nich czekają!

Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie w czasie pracy na różnego typu obozach dla dzieci i młodzieży. Z chęcią wykorzystamy nasze umiejętności oraz znajomość dziecięcych potrzeb i podejmiemy się organizacji gry terenowej, urodzin lub innej imprezy dla najmłodszych. W każdym przypadku dopasowujemy charakter wydarzeń, zadań oraz przebieg zabaw do indywidualnego charakteru Waszych pociech. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każde dziecko wymaga osobnego podejścia.

Jeśli Waszemu dziecku już znudziły się urodziny w bawialniach i podobnych miejscach – dobrze trafiliście. Podczas naszych licznych realizacji dzieci jasno stwierdzały –to najlepsze urodziny, na których były. Potwierdzają to zdjęcia z naszych realizacji:

 

Urodziny dla dzieci realizujemy głównie na terenie Śląska i Zagłębia. Jeśli chcesz byśmy do Ciebie przyjechali – napisz biuro@cudotwornia.com lub zadzowń 504 84 19 18Jeśli jesteś z spoza tego terenu – oczywiście możemy przyjechać – cena usłg wzrośnie wtedy odpowiednio o koszty transportu.

Zapoznaj sie z niektórymi naszymi dotychczasowymi realizacjami:

Zastanawiasz się gdzie zorganizować urodziny dziecka? Czy warto zrobić to w domu, plenerze, bawialni? Zatrudnić do tego firmę czy poradzić sobie samemu? Zebraliśmy wszystkie argumenty w jednym miejscu! Zapraszamy do lektury artykułu na naszym blogu.

W skrócie:

  • Co: zajęcia, zabawy, urodziny,imprezy dla dzieci.
  • Gdzie: głównie na terenie Śląska (Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Mysłowice, Zabrze, Bytom) i Zagłębia (Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź).
  • Dla kogo: dla dzieci od lat 3 oraz całych rodzin.
  • Wymagania: chęć zapewnienia dziecku rozwijającej zabawy innej od tej z parku rozrywki.
  • Dodatkowo: fabularyzowane zajęcia, elementy survivalu, trampoliny, wykrywacze metali i masa innych gadżetów, które mają rozbudzić wyobraźnię (ale nie ją zastąpić!) oraz catering w guście najmłodszych.
  • Za ile: w zależności od ilości dzieci, potrzebnych animatorów, fabuły, przebrań, charakteryzacji – już od 500 zł.
  • Co zyskasz: uśmiech dziecka (gwarantowany!), radość, wdzięczność maluchów!