Szola – Podziemie Zagadek

 

Podziemie Zagadek - Szola          Wraz ze znajomymi udajecie się na zwiedzanie terenu postindustrialnego. Ekscentryczny przewodnik po oprowadzeniu Was po obiekcie proponuje jeszcze jedną atrakcję – szybki rzut oka na wnętrze szybu. Jeśli wierzyć drogowskazom, to ścieżka wiedzie do rzadko odwiedzanej Wentylatorowni. Przewodnik nic sobie nie robi z taśm ostrzegawczych i innych znaków mówiących o zagrożeniu. Mimo początkowego wahania, podążacie za nim z coraz większą ciekawością. Przecież kto, jak kto, ale on wie najlepiej, gdzie można, a gdzie nie można wchodzić.

          Stara, przeraźliwie skrzypiąca krata, półmrok, schody w dół. Temperatura wyraźnie spadła, widać parę z ust. – Do szybu już niedaleko? – pytacie przewodnika. W tej chwili zdajecie sobie sprawę, że nie ma nikogo, kto mógłby Wam udzielić informacji. Jednak nagle pada odpowiedź – zgrzyt kraty wejściowej. Trzasku zamykanego skobla nie da się z niczym pomylić. Po pustym (?) korytarzu niesie się na przemian echo zamykanych wrót i diaboliczny chichot „przewodnika”…

        Tak zaczyna się historia naszego miejsca… Obszaru, w którym nie tylko zmierzycie się z własnymi słabościami, ale również odkryjecie zupełnie nowe znaczenia słów: strach, zagadka, tajemnica, rozrywka…

          Sprawdź swoją przenikliwość w podziemnym pokoju zagadek. Górniczy klimat, nietuzinkowy wystrój, autentyczne wyposażenie… więcej zdradzić nie możemy!

Pokój jest czynny od wtorku do niedzieli. Wejścia odbywają się o 16:30, 18:00, 19:30 i 21:00. Zawsze po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji. Koszt wejścia to 80 zł (od grupy). Możecie wchodzić w zespołach od 2 do 5 osób.

W pokoju można się delikatnie pobrudzić – panom nie polecamy zakładania garniturów, natomiast paniom rekomendujemy płaskie obuwie.

Chcesz zarezerwować wejście? Kliknij TUTAJ.

 

Informacje:

mob. +48 661 650 200
manager@szybmaciej.pl

www.szola.pl

Pokój znajdziecie też na lockme.pl

Regulamin Podziemi Zagadek – Szola