Wyjazdy i spotkania integracyjne

Morderstwo na Zamku

Tysiące firm oferuje organizację wyjazdów i imprez integracyjnych. Dzięki nim sprawisz, że zespół lepiej się pozna, zwiąże z Twoją marką, wykona szereg zadań teambuildigowych. Jeśli oczekujesz tylko tyle, nie czytaj dalej. NIE CZYTAJ DALEJ. Czemu czytasz? Lubimy Cię mały buntowniku!

Sam tego chciałeś. Ostrzegaliśmy. Co sprawia, że powinieneś zaufać właśnie nam? Autentyczna zabawa. Z nami przekonasz się, że jest możliwa integracja poprzez morderstwo czy…  uwięzienie. Wychodzimy z karkołomnego (na pozór!) założenia, że nic tak nie łączy, jak wspólne planowanie zbrodni. Postawienie Twoich współpracowników w nietypowych sytuacjach sprawi, że poznacie się w pełni – nie będzie czasu na zastanawianie się, czy to odpowiednie, czy wypada itd. Trzeba będzie działać!

Pamiętaj! W imprezach integracyjnych chodzi o dobrą zabawę. Zbyt często jest tak, że firmy starają się „dopchnąć” do wyjazdu szereg aktywności, które sprawiają, że staje się on przeładowany. Zamiast sprawić, że pracownicy miło spędzą czas na koszt firmy, powoduje się, że czują się przytłoczeni i przymuszeni do uczestnictwa w imprezie. Skutki są odwrotne do zamierzonych, a przy następnym wyjeździe będzie trudniej zachęcić kadrę do wspólnej zabawy. Na szczęście takie rzeczy nie z nami :).

Specjalizujemy się w zapewnianiu atrakcji na wyjazdy – tworzymy gry fabularne i nietypowe zajęcia teambuildingowe. Możemy też zorganizować kompleksowo cały wyjazd, zadbać o nocleg, wyżywienie, transport… no i atrakcje. Zakres naszych działań ustalamy indywidualnie z klientem. Jaki z tego wniosek? Nie będziemy starali się Was nakłonić na wizytę w hotelu, z którym współpracujemy itp., gdy macie własne preferencje w tym zakresie. Zero ściemy. Jeśli cenisz sobie szczerość w kontakcie i jasny przekaz – nie krępuj się i pisz do nas (lub zadzwoń 504 84 19 18). To nic nie kosztuje.

O tym, czy warto korzystać z naszych usług, najlepiej świadczą nasze realizacje i referencje.

Uprzedzając najczęściej pojawiające się pytanie: działamy na terenie całej Polski. (Tak, to również oznacza Warszawę. I Kraków. Wrocław też ;))


W skrócie:

  • Co: nietuzinkowe atrakcje na spotkania i wyjazdy integracyjne lub kompleksowa organizacja wyjazdu.
  • Dla kogo: dla firm, z reguły kierowników, kadry zarządzającej.
  • Wymagania: chęć oryginalnej zabawy, przełamania rutyny.
  • Za ile: za tyle, by się zmieścić w Waszym budżecie :).
  • Co zyskasz: satysfakcję, wypoczętych i zrelaksowanych pracowników, głębszą integrację grupy, niezapomniane chwile i wspomnienia ;).