hero

Ekipa do zadań specjalnych

Otwierasz drzwi i widzisz coś niesamowitego. Podchodzisz bliżej i pytasz: „Jak można stworzyć coś tak niezwykłego?”. Odpowiedź jest prosta – potrzeba wyjątkowych osób, które zaangażują cały swój potencjał i zorganizują to COŚ. Zastanawiasz się, gdzie znaleźć takich ludzi? Tutaj jesteśmy, to my #cudoteam do twoich usług.

Obczaj nasz cudoteam

Nasz zespół

Michał Kucharski Cudotwórnia Events

Michał Kucharski

Pomysłodawca i współzałożyciel Cudotwórni, ogarniacz-optymista i Zarządca czasu i przestrzeni. Sprawia, że mamy pod kontrolą nawet to, czego z pozoru nie da się zaplanować. Na eventach jest wszędzie. Zdolność bilokacji opanował do perfekcji. Uzależniony od uprawiania sportów rozmaitych (kolarstwo, żeglarstwo, piesze wycieczki po górach i wiele innych). Obdarzony… nietypowym poczuciem humoru (Mistrz Spalonego Suchara) oraz umiejętnością realizacji nawet najbardziej nieprawdopodobnych pomysłów.

fb
Piotr Rogosz Cudotwórnia Events

Piotr Rogosz

Scenarzysta, konstruktor, reżyser cudotwórniowych wydarzeń. Jeśli nie możecie go znaleźć w trakcie eventu wypatrujcie człowieka z dużą brodą. Na co dzień siedzi przy laptopie i tworzy nietypowe oferty, odpowiada za stronę graficzną naszych działań i oczywiście chętnie majsterkuje w piwnicy, aby nasi odbiorcy za każdym razem mogli poznać nowe supermechanizmy i zagadki manualne. Kulinarny eksperymentator, miłośnik kawy pitej w plenerze, rowerowych wypadów po płaskim i nierównym, tu i tam.  

fb
Martyna Gizler Cudotwórnia Events

Martyna Gizler

W domu bywa rzadko, a większość swojego czas poświęca na wypełnienie planami swojego kalendarza po brzegi. Wiele akcji społecznych wyszło spod jej ręki i wiele jeszcze przed nią, a tajemnicę pozyskiwania supermocy z pozytywnej energii ludzi, którymi się otacza odkryła już dawno! W Cudotwórnii potrafi być świetnym konferansjerem, 77-letnią właścicielką hotelu, w którym dokonano zbrodni, ale najbardziej lubi kontakt z uczestnikami gier terenowych, miejskich i integracyjnych. Prywatnie udaje jej się pogodzić pracę i studia z troską o zaadoptowane dwa koty. Uwielbia roślinną kuchnię, festiwal Pol’and’Rock i przyozdabianie skóry w prawdziwą sztukę.

fb

Ania Morawska

Marzycielka, wulkan energii, totalna optymistka, jednorożec w ludzkim ciele. W Cudotwórnia Events pełni rolę Kreatorki Marzeń i specjalistki od social mediów. Zawsze ma telefon przy sobie cykając zdjęcia i kręcąc filmy. Uwielbia wszelkie łamigłówki i escape roomy. Na eventach wciela się w rolę Lady Cornwall oraz Anastazji Ombrowiczówny, ale świetnie odnajduje się również jako różowy Power Rangers, Tajniak czy Elsa (a to tylko niektóre z jej twarzy!). Prywatnie miłośniczka zimy i białego szaleństwa, właścicielka dwóch niedźwiedzi polarnych i żona swojego męża <3 Na co dzień pracuje po to żeby móc zwiedzać świat i idealnie łączy pracę z podróżami. W wolnej chwili... a nie, ona nie ma wolnego czasu, bo ciągle robi coś fajnego!

Marysia Janas

Na pierwszy rzut oka cicha i spokojna. Ale niech pozory Was nie zmylą. Na eventach przystępuje do działania na 110%. Najczęściej w roli… Poszukiwacza Skarbów, dlatego w Cudo jest Tropicielką Dobrej Zabawy. Robienie nietypowych póz do zdjęć to jej specjalność. Nie odnajduje się w zgiełku miasta, za to uwielbia przyrodę. A zamiast wypoczynku all inclusive woli szwendanie się z plecakiem. W wolnych chwilach maluje akwarelami, jeździ w górki, próbuje nowych smaków, czy też… wędruje z plecakiem po Hiszpanii. Zachwycona językiem migowym (po kursie A2!) i Kulturą Głuchych. Oto Marysia!

Majka Będzińska

To Maja, która piastuje w firmie stanowisko Tkacza Epickich Wspomnień. Jej kreatywne alter ego to Córka Młynarza i słynna artystka Barbara Mazak, czyli nasze postacie zamieszane w śledztwa. Czasami ciężko jej wyjść z roli, więc uważajcie: nawet po realizacji może Was niespodziewanie namawiać do oddawania się sztuce czy zakupienia mąki z młyna. To ona bije rekordy w najwcześniejszym wstawaniu na eventy, aby dojechać na miejsce zbiórki - uroki życia na odludziu, ale w pięknych okolicznościach przyrody. Uwielbia uwieczniać, co się dzieje na eventach, a wspólnie z Moniką i Anią sprawuje pieczę nad działem naszych kanałów SM. Na co dzień oddaje się pasji czytania ogromu książek, a w głowie rodzą się wtedy rozmaite pomysły.

Iwona Bijak Cudotwórnia Events

Iwona Bijak

Jako logopeda planuje, jak opanować świat… ale spokojnie, tylko świat dziecka, z którym ćwiczy i dla którego wymyśla sto zabaw na minutę, by osiągnąć jak najlepsze efekty. Jako polonistka oswaja gramatyczne i stylistyczne potworki, pilnuje kropek i przecinków, by w artykułach do czasopisma naukowego (i nie tylko) stały tam, gdzie trzeba. Jako sekretarz Śląskiego Oddziału PTL wymyśla, ustala, zapisuje, organizuje – innymi słowy robi wszystko, by warsztaty, szkolenia, konferencje, fora, prelekcje były w pełni profesjonalne i wartościowe. Jako animatorka Cudotwórni… robi zwariowane rzeczy, o których inni mogą tylko pomarzyć :). Jeśli wyrwie wolną chwilę z paszczy czasu, to najchętniej jedzie w góry, czyta książki lub spotyka się z przyjaciółmi.

Justyna Łapaj-Kucharska Cudotwórnia Events

Justyna Łapaj-Kucharska

Zwana Justin. Od czasów licealnych angażuje się w różnego rodzaju działalność organizacyjną – od zabaw dla najmłodszych, przez imprezy dla nieco starszych, po ogólnopolskie i międzynarodowe konferencje naukowe. Prowadzi swoją firmę zajmującą się copywritingiem Dr_Copywriter. Z zawodu politolog, doktor nauk społecznych i wykładowca akademicki. Prywatnie miłośniczka jazdy konnej, żeglarstwa, chodzenia po górach, snowboardu oraz dalekich i bliskich podróży.

Mateusz Pasek

Oliwia Bulowska

Roman kaskader Cudotwórnia Events

Roman

To najbardziej leniwy członek Cudotwórni. Podczas naszych wydarzeń zajmuje się leżeniem i boskim wyglądaniem. Trzeba przyznać, że sztukę tę opanował do perfekcji – cieszy się ogromnym zainteresowaniem przedstawicieli obu płci. Plotka głosi, że wie, kto dokonał zamachu na Kennedy’ego i czy na ziemi wylądowali obcy. Pytany o szczegóły znacząco milczy. W chwilach przypływu energii do działania ukazuje prawdziwe oblicze, dając popisy kaskaderskich umiejętności – na szczęście ma więcej żyć niż kot i tylko to powoduje, że wciąż jest angażowany do najbardziej niebezpiecznych ról (“życiowych”). Jeśli chcecie go poznać – dajcie znać! Może uda się go nakłonić do uczestnictwa w spotkaniu…

Martyna animatorka

Martyna Animator

Ola Evnet Manager

Ala

Alicja Event manager

Basia Animator

Michał animator

Michał Event manager

Agnieszka animatorka

Agnieszka Animator

Iza Animator

Monika Event manager

Ania

Ania Animator

Dominik

Dominik

Daria Animator

Ola Animator

Madzia Event Manager

Ania Animator

Chałka Diabeł Tasmański

Dawid Animator

Eryk Animator

Filip Animator

Hania Event manager

Kamil Animator

Kris Animator

Jaś Animator

Mikołaj Animator

Paulina Animator

Sky Niedźwiedź polarny

Wiktoria Animator

logo logo
logo logo
logo logo
logo logo
logo logo
logo logo
logo logo
Zobacz resztę referencji