hero Cudotwórnia Events zespół

Ekipa do zadań specjalnych

Otwierasz drzwi i widzisz coś niesamowitego. Podchodzisz bliżej i pytasz: „Jak można stworzyć coś tak niezwykłego?”. Odpowiedź jest prosta – potrzeba wyjątkowych osób, które zaangażują cały swój potencjał i zorganizują to COŚ. Zastanawiasz się, gdzie znaleźć takich ludzi? Tutaj jesteśmy, to my #cudoteam do twoich usług.

Obczaj nasz cudoteam

Nasz zespół

Michał Kucharski Cudotwórnia Events

Michał Kucharski

Pomysłodawca i współzałożyciel Cudotwórni, ogarniacz-optymista i Zarządca czasu i przestrzeni. Sprawia, że mamy pod kontrolą nawet to, czego z pozoru nie da się zaplanować. Na eventach jest wszędzie. Zdolność bilokacji opanował do perfekcji. Uzależniony od uprawiania sportów rozmaitych (kolarstwo, żeglarstwo, piesze wycieczki po górach i wiele innych). Obdarzony… nietypowym poczuciem humoru (Mistrz Spalonego Suchara) oraz umiejętnością realizacji nawet najbardziej nieprawdopodobnych pomysłów.

fb
Piotr Rogosz Cudotwórnia Events

Piotr Rogosz

Scenarzysta, konstruktor, reżyser cudotwórniowych wydarzeń. Jeśli nie możecie go znaleźć w trakcie eventu wypatrujcie człowieka z dużą brodą. Na co dzień siedzi przy laptopie i tworzy nietypowe ofert, odpowiada za stronę graficzną naszych działań i oczywiście chętnie majsterkuje w piwnicy, aby nasi odbiorcy za każdym razem mogli poznać nowe super mechanizmy i zagadki manualne. Kulinarny eksperymentator, miłośnik kawy pitej w plenerze, rowerowych wypadów po płaskim i nierównym tu i tam.  

fb
Martyna Gizler Cudotwórnia Events

Martyna Gizler

W domu bywa rzadko, a większość swojego czas poświęca na wypełnienie planami swojego kalendarza po brzegi. Wiele akcji społecznych wyszło spod jej ręki i wiele jeszcze przed nią, a tajemnicę pozyskiwania supermocy z pozytywnej energii ludzi, którymi się otacza odkryła już dawno! W Cudotwórnii potrafi być świetnym konferansjerem, wspólne zabawy z dzieciakami są dla niej megafrajdą, ale najbardziej lubi kontakt z uczestnikami gier terenowych, miejskich i integracyjnych. Prywatnie udaje jej się pogodzić pracę, studia i projekty społeczne z troską o zaadoptowanego kota i psa. Uwielbia roślinną kuchnię, festiwal Pol’and’Rock i przyozdabianie skóry w prawdziwą sztukę.

fb

Madzia

Specjalistka ds. efektu WOW

Marysia

Tropicielka dobrej zabawy

Majka

Tkacz Epickich Wspomnień

Iwona Bijak Cudotwórnia Events

Iwona Bijak

Jako logopeda planuje, jak opanować świat… ale spokojnie, tylko świat dziecka, z którym ćwiczy i dla którego wymyśla sto zabaw na minutę, by osiągnąć jak najlepsze efekty. Jako polonistka oswaja gramatyczne i stylistyczne potworki, pilnuje kropek i przecinków, by w artykułach do czasopisma naukowego (i nie tylko) stały tam, gdzie trzeba. Jako sekretarz Śląskiego Oddziału PTL wymyśla, ustala, zapisuje, organizuje – innymi słowy robi wszystko, by warsztaty, szkolenia, konferencje, fora, prelekcje były w pełni profesjonalne i wartościowe. Jako animatorka Cudotwórni… robi zwariowane rzeczy, o których inni mogą tylko pomarzyć :). Jeśli wyrwie wolną chwilę z paszczy czasu, to najchętniej jedzie w góry, czyta książki lub spotyka się z przyjaciółmi.

fb
Justyna Łapaj-Kucharska Cudotwórnia Events

Justyna Łapaj-Kucharska

Zwana Justin. Od czasów licealnych angażuje się w różnego rodzaju działalność organizacyjną – od zabaw dla najmłodszych, przez imprezy dla nieco starszych, po ogólnopolskie i międzynarodowe konferencje naukowe. Prowadzi swoją firmę zajmującą się copywritingiem i content marketingiem „Łapaj Teksty! Kreacja Słowa”. Z zawodu politolog, doktor nauk społecznych i wykładowca akademicki. Prywatnie miłośniczka jazdy konnej i pasjonatka dalekich i bliskich podróży. W wolnych chwilach uwielbia upichcić coś pysznego pracując nad blogiem „Łapaj Przepisy! Kuchnia dla zapracowanych”.

fb
Roman kaskader Cudotwórnia Events

Roman

To najbardziej leniwy członek Cudotwórni. Podczas naszych wydarzeń zajmuje się leżeniem i boskim wyglądaniem. Trzeba przyznać, że sztukę tę opanował do perfekcji – cieszy się ogromnym zainteresowaniem przedstawicieli obu płci. Plotka głosi, że wie, kto dokonał zamachu na Kennedy’ego i czy na ziemi wylądowali obcy. Pytany o szczegóły znacząco milczy. W chwilach przypływu energii do działania ukazuje prawdziwe oblicze, dając popisy kaskaderskich umiejętności – na szczęście ma więcej żyć niż kot i tylko to powoduje, że wciąż jest angażowany do najbardziej niebezpiecznych ról (“życiowych”). Jeśli chcecie go poznać – dajcie znać! Może uda się go nakłonić do uczestnictwa w spotkaniu…

fb
Martyna animatorka

Martyna Animator

Ala

Alicja Event manager

Basia Animator

Michał animator

Michał Event manager

Agnieszka animatorka

Agnieszka Animator

Iza Animator

Monika Event manager

Ania

Ania Animator

Dominik

Dominik

Daria Animator

Ola Animator

Ania Animator

Ania Animator

Chałka Diabeł Tasmański

Dawid Animator

Eryk Animator

Filip Animator

Hania Event manager

Kamil Animator

Kris Animator

Jaś Animator

Mikołaj Animator

Paulina Animator

Sky Niedźwiedź polarny

Wiktoria Animator

logo logo
logo logo
logo logo
logo logo
logo logo
logo logo
logo logo
Zobacz resztę referencji