hero

Ekipa do zadań specjalnych

Otwierasz drzwi i widzisz coś niesamowitego. Podchodzisz bliżej i pytasz: „Jak można stworzyć coś tak niezwykłego?”. Odpowiedź jest prosta – potrzeba wyjątkowych osób, które zaangażują cały swój potencjał i zorganizują to COŚ. Zastanawiasz się, gdzie znaleźć takich ludzi? Tutaj jesteśmy, to my #cudoteam do twoich usług.

Obczaj nasz cudoteam

Nasz zespół

Michał Kucharski

Pomysłodawca i współzałożyciel Cudotwórni, ogarniacz-optymista i Zarządca czasu i przestrzeni. Sprawia, że mamy pod kontrolą nawet to, czego z pozoru nie da się zaplanować. Na eventach jest wszędzie. Zdolność bilokacji opanował do perfekcji. Uzależniony od uprawiania sportów rozmaitych (kolarstwo, żeglarstwo, piesze wycieczki po górach i wiele innych). Obdarzony… nietypowym poczuciem humoru (Mistrz Spalonego Suchara) oraz umiejętnością realizacji nawet najbardziej nieprawdopodobnych pomysłów.

fb
Piotr Rogosz Cudotwórnia Events

Piotr Rogosz

Scenarzysta, konstruktor, reżyser cudotwórniowych wydarzeń. Jeśli nie możecie go znaleźć w trakcie eventu wypatrujcie człowieka z dużą brodą. Na co dzień siedzi przy laptopie i tworzy nietypowe oferty, odpowiada za stronę graficzną naszych działań i oczywiście chętnie majsterkuje w piwnicy, aby nasi odbiorcy za każdym razem mogli poznać nowe supermechanizmy i zagadki manualne. Kulinarny eksperymentator, miłośnik kawy pitej w plenerze, rowerowych wypadów po płaskim i nierównym, tu i tam.  

fb
Martyna Gizler Cudotwórnia Events

Martyna Gizler

W domu bywa rzadko, a większość swojego czas poświęca na wypełnienie planami swojego kalendarza po brzegi. Wiele akcji społecznych wyszło spod jej ręki i wiele jeszcze przed nią, a tajemnicę pozyskiwania supermocy z pozytywnej energii ludzi, którymi się otacza odkryła już dawno! W Cudotwórnii potrafi być świetnym konferansjerem, 77-letnią właścicielką hotelu, w którym dokonano zbrodni, ale najbardziej lubi kontakt z uczestnikami gier terenowych, miejskich i integracyjnych. Prywatnie udaje jej się pogodzić pracę i studia z troską o zaadoptowane dwa koty. Uwielbia roślinną kuchnię, festiwal Pol’and’Rock i przyozdabianie skóry w prawdziwą sztukę.

fb

Marysia Janas-Skwarczowska

Na pierwszy rzut oka cicha i spokojna. Ale niech pozory Was nie zmylą. Na eventach przystępuje do działania na 110%. Najczęściej w roli… Poszukiwacza Skarbów, dlatego w Cudo jest Tropicielką Dobrej Zabawy. Robienie nietypowych póz do zdjęć to jej specjalność. Nie odnajduje się w zgiełku miasta, za to uwielbia przyrodę. A zamiast wypoczynku all inclusive woli szwendanie się z plecakiem. W wolnych chwilach maluje akwarelami, jeździ w górki, próbuje nowych smaków, czy też… wędruje z plecakiem po Hiszpanii. Zachwycona językiem migowym (po kursie A2!) i Kulturą Głuchych. Oto Marysia!

Mateusz Pasek

Od zawsze tworzy dobre miejsca i dba o to, aby jego otoczenie czerpało pozytywne emocje i doświadczenia. W Cudotwórni piastuje rolę Pisarza Niezapomnianych Przeżyć. Na studiach poznaje tajniki zarzadzania, prowadzi klub gier planszowych, w których temacie jest ekspertem i działa jako instruktor harcerski. Gry i imprezy tematyczne organizuje odkąd pamięta, a jego ulubionym rodzajem herbaty jest genmaicha (z prażonym ryżem).

Ania Morawska

Marzycielka, wulkan energii, totalna optymistka, jednorożec w ludzkim ciele. W Cudotwórnia Events pełni rolę Kreatorki Marzeń i specjalistki od social mediów. Zawsze ma telefon przy sobie cykając zdjęcia i kręcąc filmy. Uwielbia wszelkie łamigłówki i escape roomy. Na eventach wciela się w rolę Lady Cornwall oraz Anastazji Ombrowiczówny, ale świetnie odnajduje się również jako różowy Power Rangers, Tajniak czy Elsa (a to tylko niektóre z jej twarzy!). Prywatnie miłośniczka zimy i białego szaleństwa, właścicielka dwóch niedźwiedzi polarnych i żona swojego męża <3 Na co dzień pracuje po to żeby móc zwiedzać świat i idealnie łączy pracę z podróżami. W wolnej chwili... a nie, ona nie ma wolnego czasu, bo ciągle robi coś fajnego!

Oliwia Bulowska

Jeżeli zastanawiacie się kto zajmuje się częścią "biurokracji" w Cudotwórni to właśnie Oliwia (chapeau bas!). Poza tym możecie ją spotkać również w terenie. Kocha działać na eventach, bo to pozwala oderwać się od siedzenia za biurkiem, a im bardziej ekstremalny event tym lepiej, bo uwielbia wyzwania. Opiekuje się swoim domowym, mini ZOO: dwójką kotów, dwoma wężami, ze 3 mrówkami i jaszczurką By złapać oddech lubi muzykować, podróżować, majsterkować (remont domu to jej oczko w głowie).  Oliwia jak mało kto jest otwarta na ludzi i na nowości, z pewnością stworzy dla Was event, który zapadnie na długo w pamięć.

Martyna animatorka

Martyna Filip

Ola Komarova

Hola! Jest tu Ola - entuzjastka życia i ludzi. W dzieciństwie odkryła, że ma talent do trafiania z łuku do celu. Teraz uczy kolejne pokolenia adeptów, jak kierować swoje strzały najczęściej podczas gry terenowej Łowcy Skarbów! Pochłonięta kryminałami i zagadkami, w Cudotwórni odnajduje się jak ryba w wodzie, wśród morderczych intryg i łamigłówek. Na studiach jest superbohaterką w fartuchu - hoduje komórki i poszukuje nowych rozwiązań w zapobieganiu chorobom ludzkości. Wymyśliła nawet własne motto: "Im dłużej trwamy w tańcu życia, tym więcej czasu na uzbieranie miliona uśmiechów"

Monika Mączyńska

Nie pierwsza tego imienia, królowa rymów i zabaw tematycznych, kreatorka niebanalnych koncepcji, nowych scenariuszy i innych fantastycznych wrażeń. Jednego dnia Indianka, drugiego czarodziejka, a w grudniu Elf Świętego Mikołaja. Wierzy w przypadki, które nieprzypadkowo łączą ludzi, dlatego w firmie odpowiada również za pozyskiwanie nowych CUDOtalentów. Uwielbia planować czas dla małych i dużych, a inspirację znajduje w najróżniejszych rzeczach, osobach i miejscach. Wolne chwile spędza na głaskaniu swoich psów oraz czytaniu napisów w trakcie seansów na Disney Plus. ;)

Hania Polko

Na co dzień poważna pośrednik nieruchomości i nauczycielka florystyki, która nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. W Cudotwórni odnajduje się w każdej roli - najlepiej skoordynuje dla Was event, bez względu na tematykę. Organizując niezapomniane integracje, ładuje się pozytywną energią i  "ucieka od rzeczywistości". Uwielbia planować i tworzyć nowości - super wychodzi jej tworzenie zagadek do questingów. Prywatnie miłośniczka tworzenia pięknych rzeczy z roślin i diety pudełkowej (bo jak w ciągłym ruchu znaleźć jeszcze czas na gotowanie ;)

Iwona Bijak Cudotwórnia Events

Iwona Bijak

Jako logopeda planuje, jak opanować świat… ale spokojnie, tylko świat dziecka, z którym ćwiczy i dla którego wymyśla sto zabaw na minutę, by osiągnąć jak najlepsze efekty. Jako polonistka oswaja gramatyczne i stylistyczne potworki, pilnuje kropek i przecinków, by w artykułach do czasopisma naukowego (i nie tylko) stały tam, gdzie trzeba. Jako sekretarz Śląskiego Oddziału PTL wymyśla, ustala, zapisuje, organizuje – innymi słowy robi wszystko, by warsztaty, szkolenia, konferencje, fora, prelekcje były w pełni profesjonalne i wartościowe. Jako animatorka Cudotwórni… robi zwariowane rzeczy, o których inni mogą tylko pomarzyć :). Jeśli wyrwie wolną chwilę z paszczy czasu, to najchętniej jedzie w góry, czyta książki lub spotyka się z przyjaciółmi.

Justyna Łapaj-Kucharska Cudotwórnia Events

Justyna Łapaj-Kucharska

Zwana Justin. Od czasów licealnych angażuje się w różnego rodzaju działalność organizacyjną – od zabaw dla najmłodszych, przez imprezy dla nieco starszych, po ogólnopolskie i międzynarodowe konferencje naukowe. Prowadzi swoją firmę zajmującą się copywritingiem Dr_Copywriter. Z zawodu politolog, doktor nauk społecznych i wykładowca akademicki. Prywatnie miłośniczka jazdy konnej, żeglarstwa, chodzenia po górach, snowboardu oraz dalekich i bliskich podróży.

Roman kaskader Cudotwórnia Events

Roman

To najbardziej leniwy członek Cudotwórni. Podczas naszych wydarzeń zajmuje się leżeniem i boskim wyglądaniem. Trzeba przyznać, że sztukę tę opanował do perfekcji – cieszy się ogromnym zainteresowaniem przedstawicieli obu płci. Plotka głosi, że wie, kto dokonał zamachu na Kennedy’ego i czy na ziemi wylądowali obcy. Pytany o szczegóły znacząco milczy. W chwilach przypływu energii do działania ukazuje prawdziwe oblicze, dając popisy kaskaderskich umiejętności – na szczęście ma więcej żyć niż kot i tylko to powoduje, że wciąż jest angażowany do najbardziej niebezpiecznych ról (“życiowych”). Jeśli chcecie go poznać – dajcie znać! Może uda się go nakłonić do uczestnictwa w spotkaniu…

śledztwo hotelowe
hero

Pracuj w Cudotwórni

W Cudo wiemy, że do organizacji niezwykłych wydarzeń, potrzeba wyjątkowych ludzi. Dlatego szukamy osób, które nie boją się wyzwań, chcą wprowadzać w życie kreatywne pomysły i lubią być nie tylko zwyczajnym sobą, ale również superbohaterem, tajnym agentem czy łowcą skarbów. Dołącz do #cudoteamu i poznaj nas jeszcze lepiej!

Chcę pracować w Cudo

Zaufali nam

Zobacz resztę referencji