Impreza integracyjna z CSR

22.05.2019

Dobry event integracyjny, pozostawia coś wartościowego dla zespołu. Może to być pamiątka dla uczestników służbowego wyjazdu, wspomnienia z trzymającej w napięciu zabawy zespołowej lub dawka wiedzy zdobyta podczas wyjazdowego szkolenia. My jednak sądzimy, że gra integracyjna może przynieść znacznie więcej, na przykład, poczucie spełnienia dobrego uczynku. Dlatego CSR, czyli Społeczna Odpowiedzialność Biznesu, jest idealnym rozwiązaniem dla poszukujących dobrej zabawy integracyjnej poprzez pomoc potrzebującym! Impreza integracyjna z CSR to naprawdę dobry pomysł!

(więcej…) czytaj więcej...

Mobilny escape room – nowy wymiar rozrywki!

22.04.2019

O ile samo pojęcie „escape room” jest już w Polsce dobrze znane i chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tej formy zabawy, o tyle mobilny escape room jest nowym wymiarem w świecie tradycyjnych pokojów zagadek. Czym właściwie się różni? Dla kogo jest taka forma rozrywki? Na czym dokładnie polegają mobilne escape roomy? O tym wszystkim opowiemy Wam w naszym artykule! Możecie już na tym etapie przestać go czytać, ale z pewnością będziecie żałować 😉.

(więcej…) czytaj więcej...

Archery Tag – łuczniczy paintball, który robi furorę!

28.10.2018

Co powoduje, że Archery Tag cieszy się w Polsce coraz większą popularnością? To proste! W znakomity sposób łączy ze sobą dwie lubiane i intrygujące rozrywki aranżowanej walki – popularny paintball i strzelanie z łuku! Ale, ale to co odróżnia Archery Tag od dwóch wymienionych aktywności, to znacznie większe bezpieczeństwo użytkowania. Trafienie strzałą nie jest bolesne i jak sama nazwa tej popularnej gry wskazuje – ktoś zostaje („tag”) „oznaczony strzałą”. Liczą się tu: dobra zabawa, adrenalina, refleks, spryt, taktyka i praca zespołowa.

(więcej…) czytaj więcej...

Wydarzenia na 100-lecie niepodległości

2.02.2018

W tym roku przypada równe 100 lat odkąd Polska odzyskała niepodległość po 123 latach niewoli. Z tej okazji już od wiosny odbędzie się szereg wydarzeń, które będą upamiętniały tę doniosłą rocznicę. Będą gale, koncerty muzyki patriotycznej (i nie tylko), defilady, przemówienia, pikniki, pokazy sprzętu wojskowego. I wiele, wiele innych. Wspólnym mianownikiem większości nadchodzących wydarzeń jest bierny charakter uczestniczenia w nich. 

Read More

czytaj więcej...

Ile kosztują usługi firm eventowych?

25.09.2017

Ten artykuł mógłby się humorystycznie nazywać „Dlaczego usługi firm eventowych są takie drogie?” :). Nie ukrywamy, wahaliśmy się, czy powinien znaleźć się na naszym blogu. Jeszcze wyjdzie, że narzekamy na klientów i inne takie. Jeśli w tym momencie tak postrzegasz poruszony wątek, czytaj dalej. Temat polityki cenowej w większości działalności usługowych nie jest prosty i dlatego postanowiliśmy się go podjąć. Zależało nam na tekście, który będzie stanowił rzetelny opis tego, co składa się na cenę magicznego „eventu”.

(więcej…)

czytaj więcej...

Na co zwrócić uwagę organizując event firmowy?

17.07.2017

Przed tobą organizacja wydarzenia?  Boisz się, czy przypadkiem o czymś nie zapomniałeś przygotowując event firmowy? Mamy dla Ciebie drobną listę, która pozwoli sprawić, czy coś Ci nie umknęło. (więcej…)

czytaj więcej...

7 rad dla organizatorów wydarzeń

1.02.2017

Nieważne, czy organizujesz grę miejską, dużą imprezę plenerową czy 80. urodziny babci. Droga do sukcesu jest pełna pułapek. Oto 7 rad dla organizatorów wydarzeń od nas. Wierzymy, że pomogą Ci one przygotować lepsze wydarzenia! (więcej…)

czytaj więcej...

Impreza firmowa zimą? 5 najlepszych pomysłów

17.11.2016

Złota polska jesień w tym roku skończyła się wyjątkowo szybko. Czy to jednak oznacza koniec sezonu na wydarzenia firmowe? Nic bardziej mylnego. Większość imprez przeniesie się pod dachy sal konferencyjnych, balowych lub restauracji. Czy jesteśmy na to skazani? A jeśli tak, czy da się sprawić, by wydarzenie nie trąciło myszką? Zapraszamy do lektury! Impreza firmowa zimą nie musi być skazana na niepowodzenie!

(więcej…)

czytaj więcej...

Pomysł na oryginalne spędzenie weekendu

5.06.2016

Słonko świeci, na dworze cieplutko, aż chce się wyjść z domu. Problem jest tylko jeden – brak czasu. Chcecie się rozerwać w letni weekend, ale nie macie na to całych dwóch dni? Nie możecie sobie pozwolić czasowo na wypad w góry czy nad wodę? Nie ma sprawy! Zebraliśmy dla was kilka opcji na oryginalne spędzenie weekendu!

(więcej…)

czytaj więcej...

Flash moby – event marketing czy rozrywka?

11.03.2016

Wielki boom na flash moby już minął. Czy to oznacza, że mamy za sobą czasy nietypowych akcji w przestrzeni miejskiej? Niekoniecznie. “Fresh look” to coś, na co wszyscy czekamy. Aby zrozumieć, jak mogą wyglądać współcześnie flash moby, musimy temat zbadać dogłębnie. (więcej…)

czytaj więcej...

Najlepsze 3 miejsca na event z 2015 roku

9.02.2016

W 2015 r. dużo podróżowaliśmy po naszym pięknym kraju. Lasy, zamki, plaże, góry, łąki, mosty, lotniska… Było tego naprawdę sporo. Kilka miejsc zostawiło szczególny ślad w naszej pamięci. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych lokalizacji na organizację eventów na podstawie tego, co mieliśmy okazję zaobserwować w ubiegłym roku. (więcej…)

czytaj więcej...