Mobilne pokoje zagadek

Mobilne pokoje zagadek - kłódki

Masz imprezę w terenie, bez pomieszczeń? Podoba Ci się pomysł na escape roomy? Nie ma sprawy… zorganizujemy mobilne pokoje zagadek, tam gdzie trzeba. Wyjście z nich będzie wymagało dokładnie tych samych umiejętności logicznego myślenia i działania w grupie, co wyjście z tradycyjnych pokojów zgadek. Do tego celu wykorzystamy np.: namioty lub zaadaptujemy teren w specjalne "pole minow z zagadkami".

Integracja poprzez uwięzienie to nowa moda. Sprawia, że zamknięte w pokoju osoby muszą znaleźć wspólny język, wzajemnie sobie pomagać i bardzo sprawnie się komunikować. Do tego dochodzi poczucie wspólnego celu i presja jego osiągnięcia (bezlitośnie egzekwowana przez licznik odmierzający czas na wydostanie się).

Pomieszczenia adaptowane na escape roomy świetnie sprawdzają się również na półformalnych imprezach, na których czasami trudno zapewnić inne atrakcje. Stąd ich duża popularność na różnego typu kolacjach, jubileuszach oraz imprezach okolicznościowych.

Zajmujemy się również przygotowaniem scenariuszy dla powstających stacjonarnych escape roomów.

Mamy również swój pokój zagadek... wyjątkowy w skali świata :)! Serio! Nasz stacjonarny escape room "Szola" znalazł się na liście TOP 7 magazynu National Geographic. Czy potrzebujesz jeszcze jakiś rekomendacji?

Wierzymy w to, że nic tak nie łączy ludzi jak kajdanki, a nic tak nie integruje jak wspólne (u)więzienie. Efektem takiego myślenia oraz obserwacji rynku, na którym powstaje ogromna ilość escape roomów jest pójście o krok dalej. Zamiast zapraszać Was do pomieszczenia, przywieziemy pomieszczenie do Was. Oto mobilne pokoje zagadek!

Bez względu na to, gdzie będziecie – w pensjonacie w górach, 5 gwiazdkowym hotelu, na statku czy w ośrodku nad jeziorem – zaadaptujemy tam jedno z pomieszczeń na pokój zagadek, z którego będziecie musieli uciec. Stworzymy tylko dla Was unikalny scenariusz wykorzystujący charakter danego miejsca.

Mobilne pokoje zagadek - tajne kody!
Mobilne pokoje zagadek - logowanie do komputra!

Tworząc nasze pokoje zagadek zawsze dbamy o maksymalne bezpieczeństwo uczestników zabawy. Nasze pokoje szykujemy z pełną starannością i dbałością o każdy szczegół. Wszystkie mechanizmy są wielkorotnie sprawdzane, a na przebiegiem zabawy zawsze z naszej strony czuwają dwie osoby. Dzięki temu wybierając nasze pokoje macie Państwo gwarancje udanej zabawy i sprawnie zorganizowanego wydarzenia.