hero Skrzynia gra terenowa

Mobilne pokoje zagadek

Stworzymy dla Ciebie pokój zagadek w dowolnym miejscu i czasie!

Pokażcie jakie macie scenariusze

Co dają Ci nasze pokoje?

icon

Swoboda miejsca realizacji

Ty wybierasz miejsce, my damy radę 🙂

icon

Elastyczność czasu

Od godziny do kilkunastu dni aktywności pokoju. Ty decydujesz.

icon

Zaskoczenie pracowników

Żodyn się nie spodziewał esape roomu w sali konferencyjnej!

icon

Ambitna rozrywka

Tu naprawdę będzie liczyło się myślenie.

icon

Angażująca integracja

Kluczem do sukcesu jest wspólne działanie!

icon

Ekscytujące łamigłówki

Niektórych sami nie potrafimy rozwiązać 🙂

icon

Zdrowa rywalizacja

Ranking z czasami wyjść? Proszę bardzo – dzięki temu wyłonimy najlepszą drużynę!

icon

Zabawa w wielu językach

Dla logicznego myślenia język to nie przeszkoda!

Nasze scenariusze

picture

Bunkier

Generał Jan B. Kowalski w pośpiechu opuścił Centrum Dowodzenia. Zostawił aktówkę z raportem z ostatnich manewrów. Trzeba jak najszybciej pokonać zabezpieczenia i dostarczyć teczkę generałowi!
picture

Światło i dźwięk

To miejsce naprawdę istnieje. Jesteście w legendarnym pokoju testów. Otaczają Was sześciany i graniastosłupy. Jedyne oświetlenie to lampy UV. Słychać też dziwny dźwięk...
picture

Tajemnica Profesora

Trwa walka o życie pacjenta. Profesor Hofenweizenbock ma przedstawić na konferencji sposób na jego uratowanie. Zostawił jednak wyniki badań i lek w gabinecie. Zdążycie mu je dostarczyć?
picture

Pokój Dyrektora - PRL

Pokój Dyrektora Jerzego Nowaka wygląda jakby zatrzymał się w nim czas - Na jego biurko w dalszym ciągu można zobaczyć maszynę do pisania, a ze swoją asystentką kontaktuje się przy pomocy starego telefonu z obrotową tarczą. Ostatni raz kiedy go widziano wychodził w ważnej sprawie....
picture

Klejnoty Królowej

Znudzona królewskimi ucztami królowa postanowiła zorganizować zawody. Komu uda się pokonać zamkowe zabezpieczenia, w nagrodę dostanie diamentowy naszyjnik...
picture

Zaginione Święta

Mikołaj pilnie potrzebuje Waszej pomocy! Ktoś ukradł kartki z kalendarza i buty elfom. W tym roku Świąt nie będzie... Pomóżcie Mikołajowi uratować Święta!
picture

Morderstwo

W hotelowym pokoju odnaleziono ciało. Musicie dowiedzieć się, co dokładnie się wydarzyło zanim ktoś będzie próbował zatrzeć ślady...
picture

Przeklęta Perła

Żądni przygód nurkowie dostali zaproszenie do udziału w ekspedycji na dnie oceanu. Śmiałków skusiła legenda pewnej perły. Żeglarze śpiewają o niej szanty, a kapitanowie snują opowieści o tych, którzy już nie wypłynęli na powierzchnie.
picture

Misja Offsite - escape room w skrzyniach

Dostarczono Wam tajemniczo wyglądające skrzynie i na próżno szukać jasnych wskazówek, jak się do nich dostać. Musicie złamać szyfry oraz rozwiązać wszelkie zagadki i odkryć działanie przeróżnych mechanizmów. Czy jesteście w stanie dostać się do środka i przechwycić tajne wiadomości obcego wywiadu?  
picture

Challange box - ER w skrzyni

Kurier dostarcza Wam tajemniczą skrzynię - okazuje się, że skrywa serię wyzwań logicznych i sprawnościowych. Współpracując odkrywacie kolejne warstwy zagadek i łamigłówek - zaskakujące mechanizmy i niespotykane sekwencje. Uda Wam się to "rozbroić"?
picture

To może być Twój pokój!

Marzysz o swoim spersonalizowanym pokoju zagadek? Powiedz nam co Ci się marzy, a my  stworzymy do niego unikatowy wystrój i scenariusz!

Nasi spece od mobilnych escape roomów!

Piotr Rogosz Cudotwórnia Events

Piotr Rogosz

Scenarzysta, konstruktor, reżyser cudotwórniowych wydarzeń. Jeśli nie możecie go znaleźć w trakcie eventu wypatrujcie człowieka z dużą brodą. Na co dzień siedzi przy laptopie i tworzy nietypowe oferty, odpowiada za stronę graficzną naszych działań i oczywiście chętnie majsterkuje w piwnicy, aby nasi odbiorcy za każdym razem mogli poznać nowe supermechanizmy i zagadki manualne. Kulinarny eksperymentator, miłośnik kawy pitej w plenerze, rowerowych wypadów po płaskim i nierównym, tu i tam.  

fb

Michał Kucharski

Pomysłodawca i współzałożyciel Cudotwórni, ogarniacz-optymista i Zarządca czasu i przestrzeni. Sprawia, że mamy pod kontrolą nawet to, czego z pozoru nie da się zaplanować. Na eventach jest wszędzie. Zdolność bilokacji opanował do perfekcji. Uzależniony od uprawiania sportów rozmaitych (kolarstwo, żeglarstwo, piesze wycieczki po górach i wiele innych). Obdarzony… nietypowym poczuciem humoru (Mistrz Spalonego Suchara) oraz umiejętnością realizacji nawet najbardziej nieprawdopodobnych pomysłów.

fb
Poznaj naszych speców od pokoi!

Najczęściej z pokojów korzystają

icon icon

Fajne korpo i średnie firmy

icon icon

Instytucje kultury

icon icon

Agencje eventowe i reklamowe

icon icon

Samorządy

icon icon

Hotele, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty

Oto świetne opinie o naszych escape roomowych realizacjach

logo logo
logo logo
logo logo
Zobacz więcej opinii zadowolonych klientów