Wyjazdy i spotkania integracyjne

Tysiące firm zajmuje się organizacja wyjazdów integracyjnych i imprez dla pracowników. Ich zalety są raczej oczywiste. Dzięki nim sprawisz, że zespół lepiej się pozna, zwiąże z Twoją marką, wykona szereg zadań teambuildigowych. Jeśli oczekujesz tylko tyle, nie czytaj dalej. NIE CZYTAJ DALEJ. Czemu czytasz? Lubimy Cię mały buntowniku! :)

organizacja wyjazdów integracyjnych

Jak wygląda organizacja wyjazdów integracyjnych ?

Spójnie! Zaczniemy od rozmowy, by od początku zadbać, by cała integracja była dopasowana do Waszych  potrzeb i dobrze przemyślana. Nie tylko w sferze miejsca, aktywności, jedzenia, ale również wartości, jakie niesie ze sobą wspólny wyjazd. Potrafimy zorganizować wszytsko tak, by uczestnicy jeszcze przed integracją byli wciagnięci w klimat zabawy. Jak? A to już słodka tajemnicza nasza i naszych klientów :)

Nie robimy wielu wyjazdów integracyjnych.  Ale gdy już robimy imprezę... no to musi być coś mega. Nie jesteśmy firmą, gdzie będziecie jednym z 30 klientów na integracje w tym miesiącu. I do tego nie dążymy. Po prostu tak nie działamy. Wchodząc z nami we współpracę, wiesz, że Twój projekt będzie kluczowy i będziesz mieć 100% naszej uwagi i zaangażowania.

organizacja wyjazdów integracyjnych

Pamiętaj! W imprezach integracyjnych chodzi o dobrą zabawę. Zbyt często jest tak, że firmy starają się „dopchnąć” do wyjazdu szereg aktywności, które sprawiają, że staje się on przeładowany, a udział w zabawie postrzega się bardziej, jako firmowy obowiązek. Uczestnicy czują się przytłoczeni i przymuszeni do uczestnictwa w imprezie. Skutki są odwrotne do zamierzonych. Na szczęście takie rzeczy nie z nami :).  

Co więcej: organizacja wyjazdów integracyjnych może stać sie dla Ciebie przyjemnością, a nie obowiązkiem! Jak to zrobić? Na naszym blogu znajduje się kilka artykułów, które pomogą Ci dobrze zorganizować wydarzenie firmowe.

organizacja wyjazdów integracyjnych

Co sprawia, że powinieneś zaufać właśnie nam?

Autentycznam, niewymuszona zabawa. Z nami przekonasz się, że jest możliwa integracja poprzez morderstwo czy...  uwięzienie. Wychodzimy z karkołomnego (na pozór!) założenia, że nic tak nie łączy, jak np.: wspólne planowanie zbrodni. Postawienie Twoich współpracowników w nietypowych sytuacjach sprawi, że poznacie się w pełni – nie będzie czasu na zastanawianie się, czy to odpowiednie, czy wypada itd. Trzeba będzie działać

organizacja wyjazdów integracyjnych

A co jeśli nie chce kompleksowej usługi i szukam tylko atrakcji?

Często zapewniamy same atrakcje na wyjazdy - tworzymy gry fabularne, mobilne pokoje zagadek i nietypowe zajęcia teambuildingowe. Jeśli zdecydujesz się na tę opcję i będziesz chciał/a, to doradzimy Ci w kwestii organizacji całego wyjazdu.

Jeśli cenisz sobie szczerość w kontakcie i jasny przekaz – nie krępuj się i pisz do nas (lub zadzwoń 504 84 19 18). To nic nie kosztuje.

O tym, czy warto korzystać z naszych usług, najlepiej świadczą nasze realizacje i referencje.

Uprzedzając najczęściej pojawiające się pytanie: działamy na terenie całej Polski. (Tak, to również oznacza Warszawę. I Kraków. Wrocław też ;))

W skrócie:

  • Co: organizacja imprez integracyjnych, nietuzinkowe atrakcje na spotkania i wyjazdy integracyjne lub kompleksowa organizacja wydarzenia
  • Dla kogo: dla firm
  • Wymagania: chęć oryginalnej zabawy, przełamania rutyny.
  • Za ile: za tyle, by się zmieścić w Waszym budżecie :).
  • Co zyskasz: satysfakcję, wypoczętych i zrelaksowanych pracowników, głębszą integrację grupy, niezapomniane chwile i wspomnienia ;).