Wyjazdy i spotkania integracyjne

Tysiące firm zajmuje się organizacja wyjazdów integracyjnych i imprez dla pracowników. Ich zalety są raczej oczywiste. Dzięki nim sprawisz, że zespół lepiej się pozna, zwiąże z Twoją marką, wykona szereg zadań teambuildigowych. Jeśli oczekujesz tylko tyle, nie czytaj dalej. NIE CZYTAJ DALEJ. Czemu czytasz? Lubimy Cię mały buntowniku! :)

organizacja wyjazdów integracyjnych

Jak wyglądają organizowane przez nas wyjazdy?

Spójnie! Zaczniemy od rozmowy, by od początku zadbać, by cała integracja była dopasowana do Waszych  potrzeb i dobrze przemyślana. Nie tylko w sferze miejsca, aktywności, jedzenia, ale również wartości, jakie niesie ze sobą wspólny wyjazd. Potrafimy zorganizować wszytsko tak, by uczestnicy jeszcze przed integracją byli wciagnięci w klimat zabawy. Jak? A to już słodka tajemnicza nasza i naszych klientów :)

Nie robimy wielu wyjazdów integracyjnych.  Ale gdy już robimy imprezę... no to musi być coś mega. Nie jesteśmy firmą, gdzie będziecie jednym z 30 klientów na integracje w tym miesiącu. I do tego nie dążymy. Po prostu tak nie działamy. Wchodząc z nami we współpracę, wiesz, że Twój projekt będzie kluczowy i będziesz mieć 100% naszej uwagi i zaangażowania.

organizacja wyjazdów integracyjnych

Pamiętaj! W imprezach integracyjnych chodzi o dobrą zabawę. Zbyt często jest tak, że firmy starają się „dopchnąć” do wyjazdu szereg aktywności, które sprawiają, że staje się on przeładowany, a udział w zabawie postrzega się bardziej, jako firmowy obowiązek. Uczestnicy czują się przytłoczeni i przymuszeni do uczestnictwa w imprezie. Skutki są odwrotne do zamierzonych. Na szczęście takie rzeczy nie z nami :).

organizacja wyjazdów integracyjnych

Co sprawia, że powinieneś zaufać właśnie nam?

Autentycznam, niewymuszona zabawa. Z nami przekonasz się, że jest możliwa integracja poprzez morderstwo czy...  uwięzienie. Wychodzimy z karkołomnego (na pozór!) założenia, że nic tak nie łączy, jak np.: wspólne planowanie zbrodni. Postawienie Twoich współpracowników w nietypowych sytuacjach sprawi, że poznacie się w pełni – nie będzie czasu na zastanawianie się, czy to odpowiednie, czy wypada itd. Trzeba będzie działać

organizacja wyjazdów integracyjnych

A co jeśli nie chce kompleksowej usługi i szukam tylko atrakcji?

Często zapewniamy same atrakcje na wyjazdy - tworzymy gry fabularne, mobilne pokoje zagadek i nietypowe zajęcia teambuildingowe. Jeśli zdecydujesz się na tę opcję i będziesz chciał/a, to doradzimy Ci w kwestii organizacji całego wyjazdu. 

Jeśli cenisz sobie szczerość w kontakcie i jasny przekaz – nie krępuj się i pisz do nas (lub zadzwoń 504 84 19 18). To nic nie kosztuje.

O tym, czy warto korzystać z naszych usług, najlepiej świadczą nasze realizacje i referencje.

Uprzedzając najczęściej pojawiające się pytanie: działamy na terenie całej Polski. (Tak, to również oznacza Warszawę. I Kraków. Wrocław też ;))

W skrócie:

  • Co: organizacja imprez integracyjnych, nietuzinkowe atrakcje na spotkania i wyjazdy integracyjne lub kompleksowa organizacja wydarzenia
  • Dla kogo: dla firm
  • Wymagania: chęć oryginalnej zabawy, przełamania rutyny.
  • Za ile: za tyle, by się zmieścić w Waszym budżecie :).
  • Co zyskasz: satysfakcję, wypoczętych i zrelaksowanych pracowników, głębszą integrację grupy, niezapomniane chwile i wspomnienia ;).