hero

Questing - gra pełna wyzwań!

Questing to nowoczesne podchody. Rozwiązywanie zagadek i łamigłówek doprowadzi Cię do odkrycia miejsc i ciekawostek ukrytych w różnych miejscach. Ten rodzaj zabawy sprawdzi się zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i w firmie, szkole czy na imprezie integracyjnej.

Dowiedz się więcej :)

Co zyskasz dzięki questingowi?

icon

Atrakcyjna forma promocji

W nowoczesny sposób rozpowszechnisz wiedzę o mieście, firmie, ważnym wydarzeniu czy wybitnej postaci.

icon

Zaangażowanie i integracja

Uczestnicy nie tylko zaangażują się w świetną zabawę, ale też poczują klimat miejsca lub tematyki, której dotyczy.

icon

Swoboda miejsca realizacji

Rynek, park, biuro, sklep w galerii handlowej, szkołę i wiele innych przestrzeni możemy zaaranżować w formie questingu.

icon

Elastyczność czasu

Questing trwa tyle ile chcesz. Zabawa może trwać godzinę albo i pół roku. Samoobsługowe skrytki nie wymagają stałej obecności animatorów.

icon

Ambitna rozrywka

Rozwiązywanie zagadek i łamigłówek sprzyja zdobywaniu wiedzy, integracji oraz pracy zespołowej z elementami zdrowej rywalizacji.

icon

Dowolna tematyka

Miejskie legendy, nowe systemy w firmie, promocja nowego produktu lub świętowanie wydarzenia w szkole – sam wybierasz tematykę questingu.

icon

Stacjonarny lub mobilny

Questing może odbywać się w jednym, wyznaczonym przez Ciebie miejscu, ale możemy też co jakiś czas zmieniać jego lokalizację.

icon

Dowolność oprawy graficznej

Sejfy, boksy, skrzynie, itp. możemy dostosować graficznie z wykorzystaniem logo/ herbu  miasta, firmy, szkoły, w oprawie odpowiednich kolorów i zdjęć.

Przykłady wykorzystania questingu

picture

Questingowa akcja prosprzedażowa

Nowoczesnym sposobem na promocję nowego sklepu lub produktu są ukryte w sklepie lub w galerii handlowej kody QR, sejfy i boksy z zagadkami. Dzięki nim przyciągniesz uwagę i dasz się poznać!
picture

Tropem ducha miejskich legend

Posiłkując się odnalezioną w podziemiach miasta mapą skarbów, uczestnicy odkryją wiele legend i tajemnic. Czy uda im się rozwikłać wszystkie zagadki i łamigłówki, by odebrać nagrodę?
picture

Odkryj swoją firmę!

Poprzez ukryte w przestrzeni biurowej zadania i zagadki, przekażesz nowym pracownikom w atrakcyjny i nietypowy sposób, najważniejsze informacje i ciekawostki o swojej firmie.
picture

Nowy wymiar imprez integracyjnych

Imprezy firmowe nie muszą być nudne i oklepane. Podczas questingu sprawdzicie swoją wiedzę, będziecie ze sobą współpracować i rywalizować rozwiązując zagadki i łamigłówki.

Nasza specjalistka od questingu

Martyna Gizler Cudotwórnia Events

Martyna Gizler

W domu bywa rzadko, a większość swojego czas poświęca na wypełnienie planami swojego kalendarza po brzegi. Wiele akcji społecznych wyszło spod jej ręki i wiele jeszcze przed nią, a tajemnicę pozyskiwania supermocy z pozytywnej energii ludzi, którymi się otacza odkryła już dawno! W Cudotwórnii potrafi być świetnym konferansjerem, 77-letnią właścicielką hotelu, w którym dokonano zbrodni, ale najbardziej lubi kontakt z uczestnikami gier terenowych, miejskich i integracyjnych. Prywatnie udaje jej się pogodzić pracę i studia z troską o zaadoptowane dwa koty. Uwielbia roślinną kuchnię, festiwal Pol’and’Rock i przyozdabianie skóry w prawdziwą sztukę.

fb

Marysia Janas-Skwarczowska

Na pierwszy rzut oka cicha i spokojna. Ale niech pozory Was nie zmylą. Na eventach przystępuje do działania na 110%. Najczęściej w roli… Poszukiwacza Skarbów, dlatego w Cudo jest Tropicielką Dobrej Zabawy. Robienie nietypowych póz do zdjęć to jej specjalność. Nie odnajduje się w zgiełku miasta, za to uwielbia przyrodę. A zamiast wypoczynku all inclusive woli szwendanie się z plecakiem. W wolnych chwilach maluje akwarelami, jeździ w górki, próbuje nowych smaków, czy też… wędruje z plecakiem po Hiszpanii. Zachwycona językiem migowym (po kursie A2!) i Kulturą Głuchych. Oto Marysia!

Dowiedz się więcej

Najczęściej z questingu korzystają

icon icon

Fajne korpo

icon icon

Instytucje miejskie i ośrodki kultury

icon icon

Agencje reklamowe

icon icon

Galerie handlowe

icon icon

Szkoły i instytucje edukacyjne

Nasze świetne realizacje potwierdzają klienci

logo logo
logo logo
logo logo
logo logo
Pokażcie więcej referencji