hero Gra miejska Warszawa animatorzy

Eventy promocyjne, które przyciągają uwagę

Mamy tajny sposób na organizację nietypowych eventów promocyjnych wszędzie tam gdzie chcesz! Jeżeli szukasz ciekawej i niekonwencjonalnej promocji w formie rozrywki dla swoich potencjalnych klientów, to właśnie my jesteśmy to w stanie perfekcyjnie zaplanować i zorganizować. Dzięki nam dotrzesz do swojej grupy odbiorców, którzy dzięki nietypowej formie promocji zainteresują się...

Pokażcie co możecie zrobić!

Przykładowe akcje promocyjne

picture

Questingowa akcja prosprzedażowa

Nowoczesnym sposobem na promocję nowego sklepu lub produktu są ukryte w sklepie lub w galerii handlowej kody QR, sejfy i boksy z zagadkami. Dzięki nim przyciągniesz uwagę i dasz się poznać!
picture

Układanie gigantycznych puzzli

Jeden ma 50x50 cm. Cała układanka może być naprawdę ogromna. Czujesz ten potencjał?
picture

Flash moby

"Znikąd" ( ͡° ͜ʖ ͡°) pojawia się tłum ludzi, którzy zaczynają tańczyć, śpiewać lub po prostu... zamierają w bezruchu. Reakcja przechodniów... nie do opisania! To trzeba zobaczyć!
picture

Coś innego?

Nie ma sprawy, daj tylko znać. Z pewnością wymyślimy dla Ciebie coś nietypowego.

Po co Ci nietypowe akcje promocyjne

icon

Skuteczność

Dobry event to lepiej zainwestowany kapitał, niż w ulotki.

icon

Przywiązanie do marki

Takie akcje przywiązują klienta do marki i pomogą Ci zbudować sieć swoich ambasadorów!

icon

Wyróżnij się

Każdy chce być dobrze zapamiętany. A sposób na to…

Nietypowe wydarzenia promocyjne planują u nas...

Martyna Gizler Cudotwórnia Events

Martyna Gizler

W domu bywa rzadko, a większość swojego czas poświęca na wypełnienie planami swojego kalendarza po brzegi. Wiele akcji społecznych wyszło spod jej ręki i wiele jeszcze przed nią, a tajemnicę pozyskiwania supermocy z pozytywnej energii ludzi, którymi się otacza odkryła już dawno! W Cudotwórnii potrafi być świetnym konferansjerem, 77-letnią właścicielką hotelu, w którym dokonano zbrodni, ale najbardziej lubi kontakt z uczestnikami gier terenowych, miejskich i integracyjnych. Prywatnie udaje jej się pogodzić pracę i studia z troską o zaadoptowane dwa koty. Uwielbia roślinną kuchnię, festiwal Pol’and’Rock i przyozdabianie skóry w prawdziwą sztukę.

fb
Michał Kucharski Cudotwórnia Events

Michał Kucharski

Pomysłodawca i współzałożyciel Cudotwórni, ogarniacz-optymista i Zarządca czasu i przestrzeni. Sprawia, że mamy pod kontrolą nawet to, czego z pozoru nie da się zaplanować. Na eventach jest wszędzie. Zdolność bilokacji opanował do perfekcji. Uzależniony od uprawiania sportów rozmaitych (kolarstwo, żeglarstwo, piesze wycieczki po górach i wiele innych). Obdarzony… nietypowym poczuciem humoru (Mistrz Spalonego Suchara) oraz umiejętnością realizacji nawet najbardziej nieprawdopodobnych pomysłów.

fb
Poznaj resztę naszej ekipy

Nasze akcje promocyjne dostają świetne opinie

logo logo
logo logo
logo logo
Zobacz więcej referencji