Pokoje zagadek

KłódkiWierzymy w to, że nic tak nie łączy ludzi jak kajdanki, a nic tak nie integruje jak wspólne (u)więzienie. Efektem takiego myślenia oraz obserwacji rynku, na którym powstaje ogromna ilość escape roomów jest pójście o krok dalej. Zamiast zapraszać Was do pomieszczenia, przywieziemy pomieszczenie do Was.

Bez względu na to, gdzie będziecie – w pensjonacie w górach, 5 gwiazdkowym hotelu, na statku czy w ośrodku nad jeziorem – zaadaptujemy tam jedno z pomieszczeń na pokój zagadek, z którego będziecie musieli uciec. Stworzymy tylko dla Was unikalny scenariusz wykorzystujący charakter danego miejsca.

Masz imprezę w terenie, bez pomieszczeń? Podoba Ci się pomysł na escape roomy? Nie ma sprawy… zorganizujemy specjalne „pole minowe”, które będzie wymagało dokładnie tych samych umiejętności logicznego myślenia i działania w grupie!

Integracja poprzez uwięzienie to nowa moda. Sprawia, że zamknięte w pokoju osoby muszą znaleźć wspólny język, wzajemnie sobie pomagać i bardzo sprawnie się komunikować. Do tego dochodzi poczucie wspólnego celu i presja jego osiągnięcia (bezlitośnie egzekwowana przez licznik odmierzający czas na wydostanie się).

Pomieszczenia adaptowane na escape roomy świetnie sprawdzają się również na półformalnych imprezach, na których czasami trudno zapewnić inne atrakcje. Stąd ich duża popularność na różnego typu kolacjach, jubileuszach oraz imprezach okolicznościowych.

Zajmujemy się również przygotowaniem scenariuszy dla powstających stacjonarnych escape roomów.

Mamy również swój pokój zagadek… wyjątkowy w skali świata :) ale o tym niebawem :).