hero online team building events

Organizacja integracji online

Ale jak to? Integracja bez wychodzenia z domu? Mamy na to sposób. Czy raczej sposoby. Od tych krótszych w formie teleturniejów, poprzez gry w stylu pokoi zagadek, po dłuższe śledztwa w sprawie morderstwa czy kradzieży w firmie.

To ciekawe, pokażcie więcej

Co czeka Cię w trakcie naszego spotkania?

icon

Zaskoczenie pracowników

W takich internetach jeszcze nie uczestniczyli!

icon

Nieszablonowa integracja

No bo jak inaczej nazwać to, że tylko po rozwiązaniu zagadki dowiesz się co będziesz dalej robić? : )

icon

Swoboda miejsca realizacji

Tam event mój, gdzie internet mój. True story.

icon

Elastyczność czasu

Możemy przygotować kilkuminutowy quiz jak i spiąć fabularną klamrą cały tydzień!

icon

Ambitna rozrywka

Nie robimy występów w stylu gwiazdy tańczą na lodzie kankana do muzyki Zenka. Sorry, ale tego nie czujemy.

icon

Ekscytujące łamigłówki

Słowo dajemy – musimy się hamować z poziomem trudności i skomplikowania naszych zagadek. Ale dzięki temu są mega!

icon

Duże i małe zespoły

Działamy zarówno z zespołami kilkuosobowymi jak i zespołami liczącym sto i więcej osób

icon

Zabawa w wielu językach

Potrafimy design games in vielen языки.

Najczęstsze motywy naszych integracji online

picture

Morderstwo w Hotelu Oakhill

Poznaj nasz bestseller w świecie integracji online! Przesłuchaj podejrzanych i poszukaj poszlak. Czeka na Ciebie śledztwo online z aktorami, odkryj, co takiego wydarzyło się w Hotelu Oakhill...
picture

Wirtualny pokój zagadek

Podejmij wyzwanie i rozruszaj swój umysł w grze inspirowanej pokojami zagadek. Czekają na Ciebie różnorodne zagadki i historie.
picture

Familiada

Niedzielny obiad i padające z telewizora pytanie: więcej niż jedno zwierzę to...  Fantastyczna rozrywka oparta o skojarzenia i refleks. Suche żarty prowadzącego gratis!
picture

The Company

Na terenie firmy doszło do kradzieży nowego, tajnego projektu. W sprawę na pewno zamieszani są przedstawiciele działu ds. badań i rozwoju. Podejrzenie pada też na pracowników technicznych, a nawet sam Zarząd. Czyżby chodziło o pieniądze? Kto oprócz konkurencyjnych firm mógłby zyskać na wycieku tak ważnych...
picture

Napad na Archiwum

Odkryj ich tajny plan rozmawiając osobiście ze złoczyńcami. Po wywiadzie z aktorami przekażecie na antenie całą prawdę o napadzie. I nie tylko...
picture

Śledztwo w Smokovii

Odkryto już pewne poszlaki, ale w celu ustalenia winnego potrzebne są DOWODY! Analiza dotychczasowych ustaleń i wywiady z gośćmi doprowadzą Cię do prawdy.
picture

Rozgrywka wywiadów

Rozgrywka Wywiadów to gra łącząca działania online i offline w trakcie, której wyłaniamy Najlepszą Agencję Wywiadowczą na Świecie! Rozgrywka może trwać od jednego do kilku dni!
picture

Las w słoiku

Jeśli chcesz mieć kawałek lasu w swoim domu to te warsztaty są dla Ciebie idealne! Wspólnie stworzymy zielone aranżacje, które będą cieszyć Twoje oko na dłużej!
picture

Podróż po świecie whisky

Niezwykła podróż po świecie whisky, do której nie musisz ruszać się ze swojego ulubionego fotela. Idealne rozwiązanie na chłodne jesienne i zimowe wieczory.
picture

Świąteczne kartki

Przygotowania do świąt czas zacząć. Z nami dowiesz się jak z kolorowych papierów, tekturek, brokatów, tasiemek przygotować wyjątkową świąteczną kartkę.
picture

Warsztaty wiklina online

Poznaj fascynujący świat wikliny i wyplatania. Pamiętaj, gdy pracują ręce - głowa odpoczywa! A wyplecione samodzielnie cuda ozdobią Twoje mieszkanie, balkon lub ogród

Ci ludzie przygotują Twoją integrację w sieci

Michał Kucharski

Pomysłodawca i współzałożyciel Cudotwórni, ogarniacz-optymista i Zarządca czasu i przestrzeni. Sprawia, że mamy pod kontrolą nawet to, czego z pozoru nie da się zaplanować. Na eventach jest wszędzie. Zdolność bilokacji opanował do perfekcji. Uzależniony od uprawiania sportów rozmaitych (kolarstwo, żeglarstwo, piesze wycieczki po górach i wiele innych). Obdarzony… nietypowym poczuciem humoru (Mistrz Spalonego Suchara) oraz umiejętnością realizacji nawet najbardziej nieprawdopodobnych pomysłów.

fb
Piotr Rogosz Cudotwórnia Events

Piotr Rogosz

Scenarzysta, konstruktor, reżyser cudotwórniowych wydarzeń. Jeśli nie możecie go znaleźć w trakcie eventu wypatrujcie człowieka z dużą brodą. Na co dzień siedzi przy laptopie i tworzy nietypowe oferty, odpowiada za stronę graficzną naszych działań i oczywiście chętnie majsterkuje w piwnicy, aby nasi odbiorcy za każdym razem mogli poznać nowe supermechanizmy i zagadki manualne. Kulinarny eksperymentator, miłośnik kawy pitej w plenerze, rowerowych wypadów po płaskim i nierównym, tu i tam.  

fb
Poznaj resztę zespołu

Z kim widzimy się najczęściej

icon icon

Spoko zespoły z korpo

icon icon

Agencje eventowe

icon icon

Niewielkie, ale ambitne firmy

To klienci piszą o naszych realizacjach

logo logo
logo logo
logo logo
logo logo
Chcesz to możesz poczytać więcej laurek