hero Gra miejska Wrocław

Tworzymy gry miejskie i terenowe!

Gry miejskie i terenowe, tam gdzie poniesie nas wyobraźnia…

Pokażcie mi więcej!

Czego możesz się spodziewać po naszych grach?

icon

Zaskocz swoich pracowników

Żodyn z uczestników nie spodziewa się co go czeka w trakcie gry… Wszystko może być częścią fabuły lub ważnym rekwizytem. Liczy się czujność i refleks! Na taki team building nikt nie jest przygotowany!

icon

Nieszablonowa integracja

Wspólny cel wzmocniony rywalizacją i presją czasu jest najlepszą formą mobilizacji wszystkich naszych szarych komórek i siły mięśni, jednocześnie podkreślając aspekt integracyjny.

icon

Swoboda miejsca realizacji

Od morza po góry, od wschodu po zachód, każde miejsce jest w naszych oczach mapą skarbów. Trzeba tylko umieścić na niej Wasze zadania!

icon

Elastyczność czasu

Kilka godzin, dzień, tydzień, a może dłużej? To Ty decydujesz jak rozłożona w czasie będzie Twoja gra.

icon

Ambitna rozrywka

To połączenie nauki historii, geografii, topografii, logistyki, komunikacji, dedukcji i sportu w jednym!

icon

Ekscytujące łamigłówki

Nie ważne czy w łamigłówkach jesteś wymiataczem czy nogą i to lewą… W naszych grach każdy jest przydatny i będzie mógł zabłysnąć!

icon

Zdrowa rywalizacja

Bo po co mieć chorą, jak można mieć zdrową? Od razu w pakiecie z większą frajdą, satysfakcją i wspólnym celem.

icon

Zabawa w wielu językach

Naturlich towarisze, nasze możliwości speakania grande! Molto grande!

To najcześciej wybierane scenariusze gier miejskich i terenowych jakie organizujemy:

picture

Łowcy Skarbów

Wystarczy niepozorna notatka i Łowcy Skarbów wyruszają w teren. Czy tak różne charaktery będą w stanie ze sobą współpracować by dotrzeć do skarbu?
picture

XXXI Zjazd Partii

Pod płaszczykiem niezobowiązujących atrakcji partyjna elita poszukuje kandydatów mogących poprowadzić naród w świetlaną przyszłość. Towarzysze i Towarzyszki. Do dzieła!
picture

Operacja: BUNKIER

Kiedy Sierżant każe kopać doły, kopiecie doły. Kiedy Sierżant każe zakopywać doły, zakopujecie doły. Sierżant i wojskowy obóz w krzywym zwierciadle czekają na pensjonariuszy.
picture

Służby specjalne

Agenci najpotężniejszych państw świata spotykają się, aby rozstrzygnąć kto jest najlepszy. Wszystko do momentu, aż na placu boju zostanie tylko jedna, najlepsza agencja!
picture

(Nie)zwykli Herosi

Nadludzkie moce, niesienie pomocy i walka ze złem to wielki zaszczyt, ale też wielki obowiązek. Co się stanie, gdy dobrze znani Superherosi nagle utracą swoje moce? Wkrótce nadejdzie ten czas, który pokaże czy (nie)zwykli ludzie stawią czoła niecodziennym wyzwaniom i będą w stanie uratować świat....
picture

EKO-pionierzy

Czas zamienić „EGO na EKO”: warto zwracać uwagę na to jak nasze decyzje i działania mają wpływ na planetę. Przecież dla nas wszystkich jest wspólnym i jedynym domem. Zostańcie EKO-pionierami podejmijcie się misji ratowania planety z pomocą naszych nietypowych wyzwań. Nasza propozycja CSR.
picture

Zwiedzaj Świat

Czy jest to możliwe, aby podróż dookoła Świata trwała tylko jeden dzień? Jak najbardziej, a Wy przeżyjecie przygodę wcielając się w rolę globtroterów: odkryjecie znane i mniej znane zakątki naszego globu bez opuszczania... kraju! Całość w klimacie Azja Express. 
picture

Domki dla owadów

Zapylacze mają ogromny wpływ na równowagę w środowisku. Osobiście możemy im pomóc. Każda osoba, która choć raz usłyszała słowo ekologia będzie w stanie podjąć wyzwanie naszej gry dla lepszego jutra owadów i zbudować dla nich hotele. Możliwość realizacji tylko na terenie zewnętrznym obiektów hotelowych. 
picture

Coś innego?

Nie ma sprawy, daj tylko znać. Z pewnością wymyślimy dla Ciebie coś nietypowego.

To nasi specjaliści od organizacji gier:

Piotr Rogosz Cudotwórnia Events

Piotr Rogosz

Scenarzysta, konstruktor, reżyser cudotwórniowych wydarzeń. Jeśli nie możecie go znaleźć w trakcie eventu wypatrujcie człowieka z dużą brodą. Na co dzień siedzi przy laptopie i tworzy nietypowe oferty, odpowiada za stronę graficzną naszych działań i oczywiście chętnie majsterkuje w piwnicy, aby nasi odbiorcy za każdym razem mogli poznać nowe supermechanizmy i zagadki manualne. Kulinarny eksperymentator, miłośnik kawy pitej w plenerze, rowerowych wypadów po płaskim i nierównym, tu i tam.  

fb

Michał Kucharski

Pomysłodawca i współzałożyciel Cudotwórni, ogarniacz-optymista i Zarządca czasu i przestrzeni. Sprawia, że mamy pod kontrolą nawet to, czego z pozoru nie da się zaplanować. Na eventach jest wszędzie. Zdolność bilokacji opanował do perfekcji. Uzależniony od uprawiania sportów rozmaitych (kolarstwo, żeglarstwo, piesze wycieczki po górach i wiele innych). Obdarzony… nietypowym poczuciem humoru (Mistrz Spalonego Suchara) oraz umiejętnością realizacji nawet najbardziej nieprawdopodobnych pomysłów.

fb
Poznaj resztę naszego zespołu!

Najcześciej gry wybierają:

icon icon

Fajne korpo i mniejsze firmy

icon icon

Instytucje kultury

icon icon

Agencje eventowe i reklamowe

icon icon

Samorządy i jednostki podległe

icon icon

Organizatorzy wieczorów panieńskich, kawalerskich i urodzin

Tutaj kilka referencji dotyczących naszych gier

logo logo
logo logo
logo logo
Zobacz więcej naszych referencji...