hero Gra miejska Wrocław

Tworzymy gry miejskie i terenowe!

Gry miejskie i terenowe, tam gdzie poniesie nas wyobraźnia…

Pokażcie mi więcej!

Czego możesz się spodziewać po naszych grach?

icon

Zaskocz swoich pracowników

Żodyn z uczestników nie spodziewa się co go czeka w trakcie gry… Wszystko może być częścią fabuły lub ważnym rekwizytem. Liczy się czujność i refleks!

icon

Nieszablonowa integracja

Wspólny cel wzmocniony rywalizacją i presją czasu jest najlepszą formą mobilizacji wszystkich naszych szarych komórek i siły mięśni.

icon

Swoboda miejsca realizacji

Od morza po góry, od wschodu po zachód, każde miejsce jest w naszych oczach mapą skarbów. Trzeba tylko umieścić na niej Wasze zadania!

icon

Elastyczność czasu

Kilka godzin, dzień, tydzień, a może dłużej? To Ty decydujesz jak będzie rozłożona w czasie gra miejska.

icon

Ambitna rozrywka

To połączenie nauki historii, geografii, topografii, logistyki, komunikacji, dedukcji i sportu w jednym!

icon

Ekscytujące łamigłówki

Nie ważne czy w łamigłówkach jesteś wymiataczem czy nogą i to lewą… W naszych grach każdy jest przydatny i będzie mógł zabłysnąć!

icon

Zdrowa rywalizacja

Bo po co mieć chorą, jak można mieć zdrową? Od razu w pakiecie z większą frajdą, satysfakcją i wspólnym celem.

icon

Zabawa w wielu językach

Naturlich towarisze, nasze możliwości speakania grande! Molto grande!

To najcześciej wybierane scenariusze:

picture

Łowcy Skarbów

Wystarczy niepozorna notatka i Łowcy Skarbów wyruszają w teren. Czy tak różne charaktery będą w stanie ze sobą współpracować by dotrzeć do skarbu?
picture

XXXI Zjazd Partii

Pod płaszczykiem niezobowiązujących atrakcji partyjna elita poszukuje kandydatów mogących poprowadzić naród w świetlaną przyszłość. Towarzysze i Towarzyszki. Do dzieła!
picture

Śledztwa na żywo

Organizujemy wiele śledztwa na żywo - czy to w mieście (Danse Macabre) czy to w hotelu (Morderstwo Hotelu). Aktorzy do przesłuchania, dowody do analizy i zbrodnia do rozwiązania!
picture

Tango Charlie Foxtrot

Kiedy Sierżant każe kopać doły, kopiecie doły. Kiedy Sierżant każe zakopywać doły, zakopujecie doły. Sierżant i wojskowy obóz w krzywym zwierciadle czekają na pensjonariuszy.
picture

Służby specjalne

Agenci najpotężniejszych państw świata spotykają się, aby rozstrzygnąć kto jest najlepszy. Wszystko do momentu, aż na placu boju zostanie tylko jedna, najlepsza agencja!
picture

Szalona Jura

Coś dziwnego dzieje się w pewnej jurajskiej wiosce. Niestworzone historie, podejrzane osoby i zwierzęta. Czy znajdą się odważni, którzy rozwiążą tę układankę?
picture

Nawiedzony

Najbliższą okolicę opanowały mroczne siły, i tylko Wy możecie im się przeciwstawić... będzie trochę straszno, a trochę śmieszno!
picture

Coś innego?

Nie ma sprawy, daj tylko znać. Z pewnością wymyślimy dla Ciebie coś dobrego.

To nasi specjaliści od gier:

Piotr Rogosz Cudotwórnia Events

Piotr Rogosz

Scenarzysta, konstruktor, reżyser cudotwórniowych wydarzeń. Jeśli nie możecie go znaleźć w trakcie eventu wypatrujcie człowieka z dużą brodą. Na co dzień siedzi przy laptopie i tworzy nietypowe ofert, odpowiada za stronę graficzną naszych działań i oczywiście chętnie majsterkuje w piwnicy, aby nasi odbiorcy za każdym razem mogli poznać nowe super mechanizmy i zagadki manualne. Kulinarny eksperymentator, miłośnik kawy pitej w plenerze, rowerowych wypadów po płaskim i nierównym tu i tam.  

fb
Michał Kucharski Cudotwórnia Events

Michał Kucharski

Pomysłodawca i współzałożyciel Cudotwórni, ogarniacz-optymista i Zarządca czasu i przestrzeni. Sprawia, że mamy pod kontrolą nawet to, czego z pozoru nie da się zaplanować. Na eventach jest wszędzie. Zdolność bilokacji opanował do perfekcji. Uzależniony od uprawiania sportów rozmaitych (kolarstwo, żeglarstwo, piesze wycieczki po górach i wiele innych). Obdarzony… nietypowym poczuciem humoru (Mistrz Spalonego Suchara) oraz umiejętnością realizacji nawet najbardziej nieprawdopodobnych pomysłów.

fb
Poznaj resztę naszego zespołu!

Najcześciej gry wybierają:

icon icon

Fajne korpo i mniejsze firmy

icon icon

Instytucje kultury

icon icon

Agencje eventowe i reklamowe

icon icon

Samorządy i jednostki podległe

icon icon

Organizatorzy wieczorów panieńskich, kawalerskich i urodzin

Tutaj kilka referencji dotyczących naszych gier

logo logo
logo logo
logo logo
Zobacz więcej naszych referencji...