hero

CHALLENGE BOX – Tajemnicza Skrzynia pełna… zagadek!

Stoi przed Wami tajemniczo wyglądająca skrzynia. Na próżno szukać jasnych wskazówek, jak się do niej dostać. Ty, i Twój zespół macie niewiele czasu na rozwiązanie wszystkich ukrytych w niej zadań… Musicie złamać szyfry, rozwiązać łamigłówki i odkryć działanie przeróżnych mechanizmów. Jesteście w stanie dostać się do środka i sprostać wszystkim...

Pokażcie jakie macie scenariusze

Co Ci da zabawa z challenge boxami?

icon

Swoboda miejsca realizacji

Challenge boxy możemy zaaranżować w dowolnym miejscu zarówno indoor (w biurze, hotelu, restauracji, sali konferencyjnej, itp.), jak i outdoor (w plenerze, na zewnątrz).

icon

Szybki montaż i demontaż

Przestrzeń do organizacji boxów nie wymaga wcześniejszych przygotowań i specjalnego aranżowania wnętrz.

icon

Elastyczność czasu i liczby uczestników

Rozrywka trwa od ok. 90 min do 2 godzin. W zależności od scenariusza, udział bierze od 1 – 16 grup, łącznie od 5 do 120 osób równocześnie.

icon

Ambitna rozrywka

Zaskakujące mechanizmy, niespotykane sekwencje, urozmaicone i wymagające zagadki – to zabawa dla ludzi oczekujących naprawdę ambitnych wyzwań!

icon

Angażująca integracja i rozmaite zadania

Przed Wami zadania logiczne, sprawnościowe, na wyobraźnię 3D czy dekodowanie. Kluczem do sukcesu będzie wspólne działanie i sprawna komunikacja.

icon

Wybór wariantu finału

Sam decydujesz czy w rozgrywkach uczestników, bardziej będzie się liczyć kooperacja czy rywalizacja. W zależności od preferencji dostosujemy odpowiednio charakter finału.

icon

Wsparcie naszych koordynatorów

Przez cały czas trwania zabawy możesz, w razie trudności, liczyć na naszą pomoc i cenne wskazówki koordynatorów!

icon

Ranking najlepszych

Możemy wyłonić grupy, które najlepiej poradziły sobie z naszymi zadaniami i łamigłówkami.

Nasze scenariusze

picture

Misja Offsite - escape room w skrzyniach

Dostarczono Wam tajemniczo wyglądające skrzynie i na próżno szukać jasnych wskazówek, jak się do nich dostać. Musicie złamać szyfry oraz rozwiązać wszelkie zagadki i odkryć działanie przeróżnych mechanizmów. Czy jesteście w stanie dostać się do środka i przechwycić tajne wiadomości obcego wywiadu?  
picture

Challange box - ER w skrzyni

Kurier dostarcza Wam tajemniczą skrzynię - okazuje się, że skrywa serię wyzwań logicznych i sprawnościowych. Współpracując odkrywacie kolejne warstwy zagadek i łamigłówek - zaskakujące mechanizmy i niespotykane sekwencje. Uda Wam się to "rozbroić"?
picture

MYSTIC CUBE - zagadkowe sejfy

Najlepsza opcja na targi, konferencje czy akcje promocyjne - cel to rozbrojenie niepozornie wyglądającego sześcianu. Po otwarciu drzwiczek widzicie najprawdziwszy sejf! Tylko jak się do niego włamać? Po dokładnym przyjrzeniu się sześcianowi można dostrzec na wewnętrznej stronie drzwi zagadki!

Nasi spece od challenge boxów!

Piotr Rogosz Cudotwórnia Events

Piotr Rogosz

Scenarzysta, konstruktor, reżyser cudotwórniowych wydarzeń. Jeśli nie możecie go znaleźć w trakcie eventu wypatrujcie człowieka z dużą brodą. Na co dzień siedzi przy laptopie i tworzy nietypowe oferty, odpowiada za stronę graficzną naszych działań i oczywiście chętnie majsterkuje w piwnicy, aby nasi odbiorcy za każdym razem mogli poznać nowe supermechanizmy i zagadki manualne. Kulinarny eksperymentator, miłośnik kawy pitej w plenerze, rowerowych wypadów po płaskim i nierównym, tu i tam.  

fb

Michał Kucharski

Pomysłodawca i współzałożyciel Cudotwórni, ogarniacz-optymista i Zarządca czasu i przestrzeni. Sprawia, że mamy pod kontrolą nawet to, czego z pozoru nie da się zaplanować. Na eventach jest wszędzie. Zdolność bilokacji opanował do perfekcji. Uzależniony od uprawiania sportów rozmaitych (kolarstwo, żeglarstwo, piesze wycieczki po górach i wiele innych). Obdarzony… nietypowym poczuciem humoru (Mistrz Spalonego Suchara) oraz umiejętnością realizacji nawet najbardziej nieprawdopodobnych pomysłów.

fb

Ania Morawska

Marzycielka, wulkan energii, totalna optymistka, jednorożec w ludzkim ciele. W Cudotwórnia Events pełni rolę Kreatorki Marzeń i specjalistki od social mediów. Zawsze ma telefon przy sobie cykając zdjęcia i kręcąc filmy. Uwielbia wszelkie łamigłówki i escape roomy. Na eventach wciela się w rolę Lady Cornwall oraz Anastazji Ombrowiczówny, ale świetnie odnajduje się również jako różowy Power Rangers, Tajniak czy Elsa (a to tylko niektóre z jej twarzy!). Prywatnie miłośniczka zimy i białego szaleństwa, właścicielka dwóch niedźwiedzi polarnych i żona swojego męża <3 Na co dzień pracuje po to żeby móc zwiedzać świat i idealnie łączy pracę z podróżami. W wolnej chwili... a nie, ona nie ma wolnego czasu, bo ciągle robi coś fajnego!

Poznaj naszych koordynatorów!

Najczęściej z challenge boxów korzystają

icon icon

Fajne korpo i średnie firmy

icon icon

Agencje eventowe i reklamowe

icon icon

Hotele, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty

Oto świetne opinie o naszych realizacjach

logo logo
logo logo
logo logo
Zobacz więcej opinii zadowolonych klientów