hero śledztwo

Śledztwo, poszlaki, podejrzani i zbrodnia!

Poczuj się jak Sherlock i rozwiąż historię rodem z prawdziwego kryminału.

Dajcie więcej, chcę być jak Sherlock!

Czym zaskoczymy Cię podczas śledztwa?

icon

Zaskocz swoich pracowników

Nikt nie wie co wydarzy się w trakcie śledztwa… Co tak na prawdę jest faktem, a co zręcznym kłamstwem. Chodzi o przebiegłość i chęć poznania prawdy!

icon

Nieszablonowa integracja

Wciągające śledztwo i odkrywanie nowych powiązań między podejrzanymi to coś co sprzyja interakcji między uczestnikami, którzy mają wspólny cel: zdemaskować złoczyńce.

icon

Swoboda miejsca realizacji

Śledztwo zorganizujemy gdzie chcesz, nawet w agroturystyce. Mamy scenariusze pasujące do hoteli, miasta, a nawet do terenów wiejskich.

icon

Elastyczność czasu

Wypracowaliśmy optymalny czas trwania dochodzenia od 2 do 3 godzin. To pozwoli na złapanie mordercy, zanim uda się niepostrzeżenie zatrzeć poszlaki.

icon

Ambitna rozrywka

To nietypowa forma treningu kreatywności, komunikacji, pracy pod presją czasu, czy współpracy w zespole. Wszystko ukryte pod płaszczykiem wciągającego śledztwa.

icon

Ekscytujące łamigłówki

Czeka Cię wiele łamigłówek, w tym najważniejsza –  zagadka zbrodni.  W naszych grach kryminalnych kluczowe jest burzomózgowanie w zespole. Uwaga na pioruny 🙂

icon

Zdrowa rywalizacja

Bo po co mieć chorą, jak można mieć zdrową? Od razu w pakiecie z większą frajdą, satysfakcją i wspólnym celem.

icon

Zabawa w wielu językach

Naturlich towarisze, nasze możliwości speakania grande! Molto grande!

To najcześciej wybierane scenariusze:

picture

Crime Show

Miły i spokojny weekend w starym hotelu. Co miałoby nieoczekiwanie przerwać tak błogi wypoczynek? Zbrodnia! Biedny wuj Vernon został zamordowany. Kto mógł to zrobić? Dlaczego człowiek, który podobno nie miał wrogów leży teraz martwy na karawanie, a policja snuje się po hotelowych korytarzach? Wychodzi na...
picture

Danse Macabre

Spokojny czas zostaje brutalnie przerwany serią zabójstw w lokalnym środowisku artystycznym. Niepokój budzi zarówno sam fakt morderstw, jak i ewidentnie psychopatyczny charakter złoczyńcy… „Witkiewicz”, jak nazwała go lokalna komórka policji, zostawia w miejscach zbrodni swe obrazy… i najwyraźniej do ich wykończenia używa krwi swoich ofiar.
picture

Szalona Wioska

Coś dziwnego dzieje się w pewnej małej wiosce. Niestworzone historie, podejrzane osoby i zwierzęta. Czy znajdą się odważni, którzy rozwiążą tę układankę?
picture

Zamach na Burmistrza

Zbliżają się wybory. Kampanie wyborcze rozpoczęte, urny w przygotowaniu. Obecny burmistrz ma za sobą poparcie kościoła, części obywateli i bliskich. Czego chcieć więcej? Okazuje się, jednak że nie on jest liderem sondaży, a kandydat opozycji... W przededniu wyborów dochodzi do tragedii. Burmistrz został dźgnięty nożem!...
picture

The Company

Na terenie firmy doszło do kradzieży nowego, tajnego projektu. W sprawę na pewno zamieszani są przedstawiciele działu ds. badań i rozwoju. Podejrzenie pada też na pracowników technicznych, a nawet sam Zarząd. Czyżby chodziło o pieniądze? Kto oprócz konkurencyjnych firm mógłby zyskać na wycieku tak ważnych...
picture

Coś nowego?

Potrzebujesz własnego motywu zbrodni? Przygotujemy coś godnego Herkulesa Poirot!

To nasi specjaliści od śledztwa:

Piotr Rogosz Cudotwórnia Events

Piotr Rogosz

Scenarzysta, konstruktor, reżyser cudotwórniowych wydarzeń. Jeśli nie możecie go znaleźć w trakcie eventu wypatrujcie człowieka z dużą brodą. Na co dzień siedzi przy laptopie i tworzy nietypowe oferty, odpowiada za stronę graficzną naszych działań i oczywiście chętnie majsterkuje w piwnicy, aby nasi odbiorcy za każdym razem mogli poznać nowe supermechanizmy i zagadki manualne. Kulinarny eksperymentator, miłośnik kawy pitej w plenerze, rowerowych wypadów po płaskim i nierównym, tu i tam.  

fb

Michał Kucharski

Pomysłodawca i współzałożyciel Cudotwórni, ogarniacz-optymista i Zarządca czasu i przestrzeni. Sprawia, że mamy pod kontrolą nawet to, czego z pozoru nie da się zaplanować. Na eventach jest wszędzie. Zdolność bilokacji opanował do perfekcji. Uzależniony od uprawiania sportów rozmaitych (kolarstwo, żeglarstwo, piesze wycieczki po górach i wiele innych). Obdarzony… nietypowym poczuciem humoru (Mistrz Spalonego Suchara) oraz umiejętnością realizacji nawet najbardziej nieprawdopodobnych pomysłów.

fb
Poznaj resztę naszego zespołu!

Najcześciej gry wybierają:

icon icon

Fajne korpo i mniejsze firmy

icon icon

Instytucje kultury

icon icon

Agencje eventowe i reklamowe

icon icon

Działy HR'owe

icon icon

Organizatorzy wieczorów panieńskich, kawalerskich i urodzin

Tutaj kilka referencji dotyczących naszych gier

logo logo
logo logo
logo logo
Zobacz więcej naszych referencji...