Halloween 2023

Plotka głosi, że Budynek A Silesia Business Park został wzniesiony nad dawnym cmentarzem. Czy kurierzy znikają tam w niewyjaśnionych okolicznościach? Czy z okiem, po zmroku było widać dziwną poświatę? Czy wygłuszono specjalnie ściany by nie było słychać krzyków? Nie wiemy. Ale możecie się przekonać o tym Wy. 

Z okazji Halloween mamy dla Was przygotowane 3 różne atrkacje:

Straszliwy escape room, tła do makabrycznych sesji zdjęciowych oraz… konkurs na Halloweenową dynię!


Straszliwy pokój zagadek

Zbierz swoją grupę (2-6 osób) i dołącz do zabawy na pograniczu escape roomu i horroru… W firmowej kuchni zadomowił się… no właśnie… trudno nazwać, kto (co?) to jest. Wiemy jednak, że robi pyszne ciasteczka. Kruche i troszkę strzelają w zębach, ale smakują wybornie. Skuszeni ich aromatycznym zapachem trafiacie do jego siedziby. Pytanie jest jedno – treat (ukradniecie ciasteczka) czy trick (zostaniecie nadzieniem). Ubierzcie wygodne obuwie, ubrania i …pampersy.

Lokalizacja: Budynek A, 1 piętro.

Cała zabawa trwa około 20 minut. Grupy wchodzą co 30 minut. Wybierając w rejestracji godzinę – wybierasz godzinę rozpoczęcia swojej zabawy.

Jeżeli powyżej nie wyświetla Ci się formularz – kliknij tutaj i przejdź do zapisów do escape roomu na osobnej stronie.


Dyniowy Konkurs

Cicho wszędzie, głucho wszędzie… co to będzie? Dynia będzie!

A dlaczego dynia? Dlatego, że ogłoszamy konkurs na najstrasznieją dynię!

Aby wziąć udział należy przygotować wycinaną, wydrążoną dynię. Udział może wziąć każdy – zaproście do udziału współpracowników albo rodzinę, aby efekt był Waszym wspólnym, przerażająco pozytywnym działaniem!

Na Wasze dynie czekamy od 24 do 26 października na I piętrze budynku A. Na miejscu Waszymi dyniami zajmie się fotograf, który zapewni im straszną atmosferę i sesję fotograficzną. Następnie zdjęcia dyni trafią na stronę, na której możecie oddawać głosy na swoje (albo cudze) dynie. Dla zwycięzców przewidujemy wieczną chwałę.. oraz bilety do kina 🙂 Wyniki ogłosimy 26.10 o 16:00. Im szybciej dostarczycie nam swoją dynię – tym więcej czasu będzie na to by móc na nią głosować!

Jeżeli formularz do głosowania Ci nie działa (wyświetla się puste miejsce – kliknij tu i przejdź do formularza na osobnej stronie).


Straszliwa strefa

Kiedy na zewnątrz pogoda zmienia się na coraz chłodniejszą zachęcamy do wejścia w jesienny klimat. Przygotowaliśmy dla Was Strefę z jesienną herbatką…. i makabrycznymi tłami do czaderskich zdjęć 🙂 Możecie wpaść w dowolnym momencie między 9:00, a 17:00 od 24 do 26 października na pierwsze piętro budynku A. Nasze zombiaki zrobią Wam zdjęcia i zaproszą do poczęstowania się rozgrzewającym napojem 🙂