Jelcz – Podziemia Strachów 2023

Drzwi do piwnicy zostały otwarte… i ktoś musi je zamknąć!

W Waszym mieście doszło do historycznego znaleziska. Podczas świątecznych porządków otwarte zostały dawno zapomniane drzwi w piwnicy Urzędu Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice, po których drugiej stronie okazały odnaleziono katakumby! To pozostałości po dawnych i mrocznych czasach tego miejsca. Niby nie powinno się zapuszczać w takie miejsca, jednak ciekawość wzięła górę…

Zanim jednak temat zdążył wypłynąć do mediów zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Pierwsza ekspedycja, która ruszyła w głąb Urzędu nigdy z niego nie wróciła – niestety, zabierając ze sobą jedyne klucze do wrót…

Nie możemy ryzykować! Aby sprawa nie wyszła na jaw potrzebujemy miejscowych, którzy w tajemnicy udadzą się do katakumb, aby drzwi raz na zawsze mogły zostać zamknięte i zapomniane! Tak, to o Was! Dacie radę?


Zapraszamy do podziemi!

Zbierz grupę poszukiwaczy przygód (2-6 osób). Jeśli nie straszne są Wam duchy, poczwary i inne kryjące się w podziemiach nieprzyjemności, a Wasza drużyna da z siebie wszystko… może nawet uda Wam się wyjść cało z tej przygody?

CZAS TRWANIA: Wejścia grup odbywają się co 15 minut, a pełne przejście każdej z grup zajmie ok. 45 minut. Choć niektórym może ono zająć też całą wieczność…

MIEJSCE: piwnice Urzędu Gminy i Miasta Jelcz-Laskowice, ul. Wincentego Witosa 24, 55-230 Jelcz-Laskowice


WAŻNE: Aby wziąć udział należy wpłacić dowolnej wielkości datek do puszki WOŚP, znajdującej się przed wejściem do podziemi.

ZASADY:
– Rezerwując godzinę zabawy wybierasz godzinę jej rozpoczęcia, a my na miejscu czekać będziemy już 10 minut wcześniej
– Można korzystać ze swojego światła (latarki, czołówki). Oczywiście wcześniej należy okazać je Organizatorom w celu usunięcia baterii. (Bardziej serio: każda grupa może mieć przy sobie 1 – JEDNO – aktywne źródło światła).
– Nie ubieramy się jak do teatru. Szkoda, by krew Wam ładne ciuszki zalała…
– Długopis może Wam się przydać. Ewentualnie możecie sporządzać notatki swoją krwią lub wydrapywać paznokciami w ścianach.
– Przygotujcie nazwę drużyny – to pozwoli nam potem rozpoznać Wasze… czasy ukończenia 😉

PRZED ZAPISAMI ZAPOZNAJCIE SIĘ KONIECZNIE Z:

Na co jeszcze czekacie? Dajcie się porwać w wir strachu i przyjdźcie! Poniżej znajdziecie zapisy:

Najpierw kliknij na dzień (dostępne – białe dni, potem pojawia się godziny dostępne danego dnia – również będą białe). Szare godziny – zajęte. Jesli jesteś zainteresownay już zajętym terminiem, możesz wpisać sie na listę rezerwową.


Wejścia dla osób dorosłych:

A jeżeli wyżej nic Ci się nie wyświetla to kliknij tutaj.


Wejścia dla rodzin z dziećmi (dzieci od 8 roku życia)

A jeżeli wyżej nic Ci się nie wyświetla to kliknij tutaj.