Event Świąteczny 2023 Silesia Business Park

W tym roku przygotowaliśmy dla Was dwie atrakcje z okazji nadchodzących Świąt! Czeka Was moc wrażeń i różnorodne zabawy. Bez zbędnego ociągania – oto szczegóły.

Challenge boxy w świątecznym klimacie (13 grudnia)

W fabryce zabawek św. Mikołaja praca wre! Gotowe zabawki trafiają do magazynu i tak czekają na nadejście Świąt… jednak w tym całym zamieszaniu magazyn został zatrzaśnięty, a przez nieuwagę Elfa Gapcia załączony został tryb awaryjny… By go odblokować jako elfi pomocnicy musicie rozwiązać serię łamigłówek.

W tej zabawie w Wasze ręce oddamy tzw. challenge boxy – skrzynie z zagadkami. Będziecie mieli max. 90 minut na dostanie się do środka i odebranie nadawanej informacji z fragmentem kodu do otwarcia magazynu prezentów!

Nasze zagadki będą czekały na Was w budynku A, na 1 piętrze. W tym samym momencie, aż 8 grup może rozwiązywać nasze zagadki. Zapisując się zapisujecie 1 grupę na daną godzinę. Jeżeli macie więcej grup – trzeba formularz wypełnić kilka razy wypełniając tą samą godzinę.

Jeżeli formularz wyżej Wam się nie wyświetla – kliknij tu https://zcal.co/cudoescape/prezenty.

Świąteczny gra terenowa (14 grudnia)

Serdecznie zapraszamy Was na zabawę w ramach, której sprawdzimy… jak dobrze znacie święta. Na terenie SBP rozmieściliśmy wirtualne punkty z zadaniami, a Waszym celem będzie je wszystkie odnaleźć i odpowiedzieć na nasze pytania. Dla najlepszej drużyny przewidziana jest wieczna chwała i… prezenty 🙂

By móc uczestniczyć w zabawie musicie zainstalować na telefonie aplikację LOQUIZ. Potrzebna jest tylko na czas zabawy, potem można odinstalować. Aplikacja wymaga dostępu do danych mobilnych, GPS, aparatu (będziecie skanować kody QR i robić zdjęcia) i dysku (zdjęcia trzeba zapisać). Zapisując się wybieracie swoją godzinę startu. Cała zabawa trwa około 60 minut. I w trakcie zabawy poruszacie się też po dworze…więc ubierzcie się ciepło!

Grę zaczynamy przy recepcji budynku A… i tam o wybranej w formularzu porze szukajcie naszych elfów!

Jeżeli formularz powyżej się nie wyświetla – kliknij w ten link: https://zcal.co/cudoescape/graswiateczna