Event Świąteczny 2022 Silesia Business Park

Ogłoszenie wyników Śledztwa!

Jeśli filmik poniżej się nie wyświetla to wejdź TU 🙂

W tym roku przygotowaliśmy dla Was nie jedną, nie dwie, nie trzy, nie cztery… ale PIĘĆ różnych atrakcji z okazji nadchodzących Świąt! Czeka Was moc wrażeń i różnorodne zabawy. Bez zbędnego ociągania – oto szczegóły.

Lokalizacja

Wszystkie świąteczne słitaśności mamy dla Was przygotowane w budynku A na pierwszym piętrze. Z pewnością nas znajdziecie!

Strefa świąteczna (12 – 15 grudnia)

Od poniedziałku 12 do czwartku 15 grudnia czekać na Was będzie Stefa Świąteczna. Zimowa herbata, korzenne ciasteczka, kolędy i scenografia do zdjęć w klimacie! Elfy z chęcią Was tam powitają! Wbijajcie kiedy będziecie mieli ochotę!

Świąteczny pokój zagadek (12 – 15 grudnia)

Przez cały czas aktywności świątecznej strefy przygotowaliśmy dla Was escape room z magią świąt w tle. Czy rozwiążecie nasze zagadki? Czas zabawy około 30 min. Wejścia co 60 minut. Obowiązuje rejestracja. 1 grupa = jeden termin. Dla najlepszej (najszybszej grupy) z całego eventu – mamy upominki!

Familiada – 13.12 (wtorek)

Więcej, niż jedno zwierzę to…” i suchary w stylu „Dlaczego choinka nie urosła? Bo nie JODŁA!” (łapiecie, że choinka nie urosła, bo nie jadła, ale w sumie brzmi to jakby nie jodła, czyli takie drzewo, śmieszne haha ha ha?) – to tylko przedsmak tego co na Was czeka. Mamy dwóch prowadzących, więc na raz może się bawić nawet 20 osób! Do jednej zabawy zapraszamy po dwie 5 osobowe drużyny. Czas zabawy 30 minut. Start zabawy o 9:00. Koniec o 17:00. Kolejne tury rozpoczynamy o pełnych godzinach. OBOWIĄZUJE REJESTRACJA (poniżej). Jeśli masz dwie drużyny i chcesz by się ze sobą zmierzyły to szybko zarezerwuj TEN SAM termin dwa razy podając dane tych drużyn – wtedy masz pewność, że na siebie „wpadniecie” i się zmierzycie ze sobą. UŻYJ INNYCH ADRESÓW MAILOWYCH. Jeśli nie będzie dało się zarejestrować drugiej drużyny – znaczy to, że ktoś już to zrobił wcześniej… i Wasi przeciwnicy są już wybrani! Jeśli masz tylko jedną drużynę – no worries -ktoś się dorejestruje do Twojego terminu :). Swoich przeciwników poznacie wtedy na miejscu :). Dla zwycięzców mamy drobne upominki 🙂

Prowadzący I

Prowadzący II

Świąteczne śledztwo – 14.12 (środa)

Święta już za pasem, elfy osiągają 120% normy, renifery mają już wypolerowane kopytka i rwą się do drogi… a tu nie ma Mikołaja. Szybko powołany sztab kryzysowy decyduje o zaangażowaniu w śledztwo Was. Od 10:00 do 16:00 będą czekać na Was nasi podejrzani – Pani Mikołajowa, Elf Ważniak, Elf Związkowiec, Emilka, Kevin (tak, ten KEVIN) i… Renifer Rudolf. Podczas gry będziecie gromadzić materiały dot. sprawy zaginięcia Mikołaja, a naszym podejrzanym możecie zadać KAŻDE pytanie. Tylko od Was zależy czy odkryjecie prawdę i ocalicie święta przed niechybną zagładą. Obowiązuje rejestracja grup chętnych na śledztwo (poniżej).

Quiz show – 15.12 (czwartek)

To test Waszej wiedzy dot. świąt! Sprawdzimy co wiecie o świątecznych zwyczajach, tradycjach i postaciach! Czy wiesz więcej, niż Twoi koledzy i koleżanki? Przekonajmy się. Dla najlepszych mamy przygotowane upominki! Quiz jest aktywny od 9:00 do 16:00. Co godzinę rozpoczynamy zabawę z nowa (max. 50 osób) grupą. Obowiązuje indywidualna rejestracja. Gra odbywa się w przestrzeni świątecznej – prowadzący udostępni Wam interaktywną prezentację – odpowiadacie na swoich komórkach (nie trzeba nic instalować, wystarczy użyć przeglądarki).