Ile kosztują usługi firm eventowych?

25.09.2017

Ten artykuł mógłby się humorystycznie nazywać „Dlaczego usługi firm eventowych są takie drogie?” :). Nie ukrywamy, wahaliśmy się, czy powinien znaleźć się na naszym blogu. Jeszcze wyjdzie, że narzekamy na klientów i inne takie. Jeśli w tym momencie tak postrzegasz poruszony wątek, czytaj dalej. Temat polityki cenowej w większości działalności usługowych nie jest prosty i dlatego postanowiliśmy się go podjąć. Zależało nam na tekście, który będzie stanowił rzetelny opis tego, co składa się na cenę magicznego „eventu”.

(więcej…)

czytaj więcej...

Na co zwrócić uwagę organizując event firmowy?

17.07.2017

Przed tobą organizacja wydarzenia firmowego? Boisz się, czy przypadkiem o czymś nie zapomniałeś? Mamy dla Ciebie drobną listę, która pozwoli sprawić, czy coś Ci nie umknęło. (więcej…)

czytaj więcej...

7 rad dla organizatorów wydarzeń

1.02.2017

Nieważne, czy organizujesz grę miejską, dużą imprezę plenerową czy 80. urodziny babci. Droga do sukcesu jest pełna pułapek. Oto 7 rad od nas dla wszystkich organizatorów. Wierzymy, że pomogą Ci one zorganizować lepsze wydarzenia! (więcej…)

czytaj więcej...

Pomysły na imprezę firmową zimą

17.11.2016

Złota polska jesień w tym roku skończyła się wyjątkowo szybko. Czy to jednak oznacza koniec sezonu na wydarzenia firmowe? Nic bardziej mylnego. Większość imprez przeniesie się pod dachy sal konferencyjnych, balowych lub restauracji. Czy jesteśmy na to skazani? A jeśli tak, czy da się sprawić, by wydarzenie nie trąciło myszką? Zapraszamy do lektury!

(więcej…)

czytaj więcej...

Pomysł na oryginalne spędzenie weekendu

5.06.2016

Słonko świeci, na dworze cieplutko, aż chce się wyjść z domu. Problem jest tylko jeden – brak czasu. Chcecie się rozerwać w letni weekend, ale nie macie na to całych dwóch dni? Nie możecie sobie pozwolić czasowo na wypad w góry czy nad wodę? Nie ma sprawy! Zebraliśmy dla was kilka opcji!

(więcej…)

czytaj więcej...

Flash moby – event marketing czy rozrywka?

11.03.2016

Wielki boom na flash moby już minął. Czy to oznacza, że mamy za sobą czasy nietypowych akcji w przestrzeni miejskiej? Niekoniecznie. “Fresh look” to coś, na co wszyscy czekamy. Aby zrozumieć, jak mogą wyglądać współcześnie flash moby, musimy temat zbadać dogłębnie. (więcej…)

czytaj więcej...

Najlepsze 3 miejsca na event z 2015 roku

9.02.2016

Czas na realizację naszego noworocznego postanowienia – minimum 1 merytoryczny artykuł na bloga w miesiącu :). Na początek wspomnienia z zeszłego sezonu! (więcej…)

czytaj więcej...

Gdzie zorganizować urodziny dziecka?

6.04.2015

Świętowanie urodzin najmłodszych członków rodziny jest zawsze ogromnym przeżyciem zarówno dla małych jubilatów, jak i ich rodziców. Jednocześnie jest to duże wyzwanie organizacyjne! Chodzi wszak o to, by nasi milusińscy byli zachwyceni :) . Wiele osób pamięta, że jeszcze 10 lat temu jednym z najmodniejszych pomysłów, w tej dziedzinie było zorganizowanie urodzin w (nowo powstających wówczas) restauracjach McDonald’s lub KFC. To co jednak było na topie dekadę temu, teraz już niestety (lub na szczęście) odeszło do lamusa. (więcej…)

czytaj więcej...

O czym będziemy Wam pisać

15.12.2014

Nasza działalność jest dla nas pasją – chcemy się nią z Wami dzielić. W związku z tym postanowiliśmy utworzyć na naszej stronie firmowy blog. Postaramy się dawać Wam dobre rady dotyczące organizacji wydarzeń, będziemy komentować różne imprezy, może nawet znajdzie się miejsce na recenzję sprzętu, który nam w ręce wpadnie. Nasza działalność jest dla nas pasją – chcemy się nią z Wami dzielić.

czytaj więcej...