„Od zera do milionera!” – gra miejska w Świętochłowicach!

17.11.2018

gra miejska w Świętochłowicach

Kto by nie chciał zdobyć fortuny? Wielu zastanawia się nad tym jak tego dokonać. Najszybciej, najłatwieji najlepiej…jak najwięcej! Sposobów jest wiele – jedne prowadzą do tego celu szybko i skutecznie inne trochę wolniej, ale jedno jest pewne – gdyby spieniężyć wszystkie pomysły, które się w związku z tym pojawiają, to wszyscy bylibyśmy milionerami!

Swojego szczęścia na tej drodze spróbowali także uczestnicy naszej jesiennej gry miejskiej w Świętochłowicach pod hasłem: „Od zera do milionera!”. Gra nawiązywała do prowadzenia swojego biznesu oraz sukcesów światowych marek i ich twórców. Wszystko po to, by zainspirować uczestników do podążania ich tropem!            

Z czym musieli zmierzyć się uczestnicy?

Zadaniem naszych graczybyło jak najsprawniejsze przemieszczanie się do kolejnych punktów rozstawionych w mieście, by tam wykonać jak najdokładniej przygotowane przez nas zadania. Były to rozmaite zagadki, łamigłówki, zadania wymagające sprawności fizycznej oraz logicznego myślenia. A było o co walczyć bo na najlepszych zawodników czekały fantastyczne nagrody!

            Ich zdobycie nie było jednak takie proste. Uczestnicy musieli wykazać się nie lada sprytem, orientacją w terenie i przede wszystkim świetną strategią biznesową– by pokonać konkurencję!

gra miejska w Świętochłowicach

Przedsiębiorcy mogą czasem na swojej drodze spotkać oszustów, którzy mają swoje sposoby na nieuczciwe zagrywki. Dlatego też, jednym z zadań naszych graczy było rozpoznanie fałszywych banknotów, by uniknąć niepożądanych transakcji.

Ponieważ życie przedsiębiorcy wiąże się z zarządzaniem czasem nasi uczestnicy musieli sprytnie wpleść w swój plan poruszania się po mieście odbiór przesyłki o ustalonej godzinie i miejscu. Niepojawienie się w określonym punkcie skutkowało utraceniem możliwości odbioru ważnej paczki…

Wyzwaniem dla każdego właściciela firmy jest zatrudnianie nowych pracowników. Nie tak łatwo jest znaleźć uczciwego, lojalnego i zaangażowanego w swoje obowiązki pracobiorcę. Nasi zawodnicy udowodnili jednak, że mają do tego zmysł, wcielając się w rolę kreatywnego rekrutera i tworząc nietuzinkowe ogłoszenie o pracę

Jak wiadomo, podstawą skutecznej sprzedaży jest właściwa komunikacja z klientem. Nie lada wyzwaniem dla naszych uczestników było porozumienie się z klientem pochodzącym ze Śląska, posługującym się ślonską godką.           

Nie zabrakło także zadania, gdzie podczas labiryntowej współpracy uczestnicy musieli wykazać się pracą zespołową oraz umiejętnościąwcielenia się w rolę lidera, by pokierować kilkuosobowym zespołem.

            Jak to w biznesie bywa, czasem uda sięzarobić, czasem wiele można stracić. Sporo zależy od dobrych i przemyślanych decyzji, ale dużo także od szczęścia i losu. W jednym z zadań nasi gracze musieli podjąć wyzwanie, gdzie mogli zainwestować i zarobić, albo zbankrutować. Wiele zależało od zdolności planowania i szczęśliwego trafu 😉.       

gra miejska w Świętochłowicach

Niezależnieod ilości zdobytych punktów chodziło przede wszystkim o dobrą zabawę! Uczestniczyli w niej zarówno młodsi, jak i starsi, rodziny z dziećmi, bliscy, znajomi i przyjaciele. Gra miejska w Świętochłowicach pokazała zaangażowanie uczestników w wykonywane zadania oraz podjęty przez większość z nich wyścig z czasem  przyniósł świetne efekty – nie tylko w postaci zdobytych nagród, ale też odczuwanej satysfakcji i aktywnie spędzonego czasu w słoneczne, wrześniowe popołudnie 😊

  • Jeżeli chceszpoczuć ducha rywalizacji tamtegodnia – zapraszamy Cię serdecznie do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

  • A jeśli sam chciałbyś stać się uczestnikiem takiej zabawy – koniecznie śledź naszego fanpagena Facebooku, gdzie zamieszczane są na bieżąco informacje o kolejnych organizowanych przez nas grach miejskich! Wtedy na pewno żadna z przygotowywanych przez nas rozgrywek Cię nie ominie! 😉

  • Chcesz nawiązać znami współpracę lub zorganizowaćtego typu grę w swoim mieście? Serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu! Pisz na: [email protected]!😊

[envira-gallery id="6516"]

Czytaj Więcej