Impreza integracyjna z CSR

22.05.2019

Dobry event integracyjny, pozostawia coś wartościowego dla zespołu. Może to być pamiątka dla uczestników służbowego wyjazdu, wspomnienia z trzymającej w napięciu zabawy zespołowej lub dawka wiedzy zdobyta podczas wyjazdowego szkolenia. My jednak sądzimy, że gra integracyjna może przynieść znacznie więcej, na przykład, poczucie spełnienia dobrego uczynku. Dlatego CSR, czyli Społeczna Odpowiedzialność Biznesu, jest idealnym rozwiązaniem dla poszukujących dobrej zabawy integracyjnej poprzez pomoc potrzebującym! Impreza integracyjna z CSR to naprawdę dobry pomysł!

Integracja z dobrym efektem – jak go uzyskać?

Nasza impreza integracyjna z CSR może być dostosowane do różnych branż i dotyczyć rozmaitych aktywności:

  1. pomoc zwierzętom – Twoi pracownicy mogą pomóc niekochanym zwierzętom w kilku zaprzyjaźnionych schroniskach poprzez budowę kojców, czy pomoc w odświeżaniu kociarni. Spacer z psami schroniskowymi również będzie bezcenną pomocą i wsparciem!
  2. pomoc drugiemu człowiekowi – tym, którym na sercu leży dobro drugiego człowieka, możemy zaproponować wspólne upiększanie terenów domów dziecka, czy ośrodków wsparcia. Zamalowanie brzydkiego graffiti? To świetna opcja dla większej ekipy lubiącej wyzwania! Mały, letni ogródek z meblami z palet w otoczeniu świeżo zasadzonych kwiatów? To będzie wyjątkowe miejsce wnoszące trochę radości w świat schorowanych seniorów lub samotnych matek.
  3. pomoc dla Ziemi – matka natura też może być wdzięcznym odbiorcom działań CSR. Eventy związane z wędrówkami i sprzątaniem ścieżek spacerowych będą świetnym połączeniem dbałości o środowisko, rywalizacji grup i dobrej zabawy w niesamowitych okolicznościach przyrody! Popularnym wyzwaniem w zakresie dbania o środowisko naturalne są akcje sprzątania kawałka Ziemi. Zdjęcia danego terenu przed sprzątaniem i po akcjach, są coraz częściej zamieszczane w social mediach na wielu prywatnych profilach. Szybka i realna zmiana na lepsze oraz dobra fotorelacja może również zachęcić klientów do podobnych działań! Z kolei team pracowników biorących udział w takiej akcji, w ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, wypracuje dzięki temu bardziej ekologiczne rozwiązania dla biura! 😊

Jednodniowa integracja czy kilkudniowy wyjazd z elementami pomocy społecznej lub działań na rzecz poprawy stanu środowiska, łączy dwa ważne dla Twojej firmy aspekty:

  1. Dobrą zabawę dla pracowników (jak również szefa, bo przecież przykład idzie z góry!)
  2. Realny wpływ na życie drugiego człowieka, naszych braci mniejszych czy natury.

To do Was należy decyzja o wyborze obszaru, w którym chcecie wprowadzić dobrą zmianę!

Pomożemy Wam zorganizować dobrą imprezę z CR w tle!

Co zapewniamy?

  • potrzebne materiały,
  • wsparcie doświadczonych animatorów,
  • propozycje na aktywności w Waszej okolicy
  • nietypową integrację oraz chwile odpoczynku pomiędzy kolejnymi etapami zmiany świata na lepsze 😊

Pamiętajcie! Pieniądze nie zawsze są najlepszym rodzajem pomocy. Czasem to właśnie miły gest, uśmiech czy kilkanaście minut rozmowy, może zmienić wszystko, czyli cały świat tej jednej istoty. Integracje i promocja idei CSR może dać realne efekty dla Was oraz dla wielu potrzebujących!

To jest właśnie nasz cel: zadowolenie uczestników akcji CSR i uśmiech wdzięczności u każdej osoby, która będzie miała styczność ze zmianą na lepsze. Ty i Twój zespół również możecie zostać ambasadorami tego uśmiechu 😉!

Jeśli impreza integracyjna z CSR to koncepcja, która Ci się podoba – nie krępuj się i odezwi się do nas. Zaproponujemy coś oryginalnego

Czytaj Więcej