Tajemnica Fabryki Porcelany – integracja firmowa w Katowicach

10.09.2017

Jak może wyglądać integracja firmowa w Katowicach? O tym przekonali się uczestnicy naszej gry miejskiej. Temat mrocznych morderstw utrzymuje swoją popularność w tym sezonie :). Tym razem tajemnicza Pantera wzięła na cel niczego nie spodziewających się uczestników pewnego szkolenia. Industrialne wnętrza Fabryki Porcelany w Katowiach okazały się doskonałym polem do działania dla naszego mrocznego czarnego charakteru.

Sytuacja z minuty na minutę stawała się groźniejsza – zaczeło się od morderstwa, którego świadkiem była grupa zwiedzających zabytkowe wnętrza. Już chwilę później było wiadomo, że tylko przenikliwość grup śledczych może zapobiec wybuchowi ładunku, który Pantera podłożyła w obiekcie.

Niestety mimo wytężonych działań i prób rozbrojenia pułapki nie udało się zapobiec wybuchowi bomby… kalorycznej :). Bo taka nagroda czekała na zwycięską drużynę w naszej zabawie!

Jeśli integracja firmowa w Katowicach jest teraz tym czego szukasz – nie krępuj się i odezwij się do nas! Z przyjemnością zorganizujemy event dla Ciebie!

Zdjęcia: Izabela Gawron Fotografia
http://www.izabelagawronfotografia.pl/

[envira-gallery slug="5578"]

Czytaj Więcej