Klątwa Nieumarłych

12.10.2018

Jesteś gotowy na prawdziwe wyzwanie? Uważasz, że przeżyłeś z nami już wszystko, co tylko jest możliwe? To przyjdź i przekonaj się na własnej skórze, że strach ma różne oblicza!

W tym roku wszystko się zmienia… Nowy budynek, nowe zadania i nowa fabuła, która zmrozi krew w żyłach nawet najodważniejszych zawodników…

A Oni w tę mroczną noc nie śpią… Wręcz przeciwnie… wszyscy Nieumarli połączą swe siły, by przeciągnąć Cię na swoją stronę. Zrobią wszystko, byś zasilił ich niestrudzone szeregi, które nie odpoczywają. Nigdy.

W tegorocznej imprezie zabierzemy Cię do najmroczniejszego budynku, jaki dotychczas widzieliśmy. Czułeś się zagubiony i niepewny w Szkole Realnej? Przerażały Cię opuszczone hale fabryczne? Tutaj czekają na Ciebie podziemia, bunkry, katakumby, nieskończone korytarze, tajemne przejścia i na pierwszy rzut oka, opuszczone, pokoje… Ktoś jednak chyba w nich mieszka… Hałas, który słychać z podziemi budynku każdej nocy nie bierze się przecież znikąd. Chcesz sprawdzić skąd dobiega?

Twoim zadaniem będzie odnalezienie ukrytych wskazówek i rozwiązanie zadań, co stanie się Twoją przepustką do zdjęcia klątwy i uwolnienia się z opanowanego przez moce Nieumarłych budynku.

W tę noc będziesz walczył o przetrwanie… Wygrasz lub zostaniesz z nimi na zawsze… jako członek Hordy Nieumarłych.

Czas, abyś poczuł, jak smakuje prawdziwe wyzwanie!

CZAS TRWANIA  zabawy: 120 minut  (maksymalny czas, jaki dana grupa spędzi w budynku). Po upływie tego czasu eksperci od HR (Human Remainings) w szeregach nieumarłych, będą wiedzieli gdzie Cię szukać…

KOSZT:

150 zł/osoba – grupy 2-osobowe

100 zł/osoba – grupy 3-osobowe,

95 zł/osoba – grupy od 4–5 osób,

90 zł/osoba – grupy 6-osobowe.

Liczniejsze ekipy proszone są o kontakt na: [email protected]

LOKALIZACJA

Dąbrowa Górnicza, ul. Katowicka 11 (na przeciwko stacji Orlen)

Wiele osób pyta nas, gdzie znajduje się nasz straszliwy budynek. Lokalizację zaznaczyliśmy poniżej na mapce.

CO CIĘ CZEKA?

Dwie godziny niezapomnianej zabawy, która jest połączeniem popularnej rozrywki Escape the Room oraz Domu Strachów! Czym różni się od tych dwóch nasze wydarzenie? Zamiast jednego pokoju, z którego musisz uciec masz do dyspozycji cały, kilkupiętrowy budynek wraz z bunkrami i podziemiami, tajemnymi tunelami, którego przestrzeń pozwala na rozwinięcie jedynej w swoim rodzaju gry i fabuły! Do tego nie jesteś podczas tej zabawy sam… Załoga kilkunastu nieumarłych animatorów i aktorów, wchodząc w swe role łudząco przypominające prawdziwe postaci, sprawi, że strach nie opuści Cię tak łatwo.. nawet jeżeli Ty opuścisz budynek!

Noc. Opuszczony (?) budynek. Różne oblicza śmierci. A w środku Ty i Twoja drużyna, próbująca przechytrzyć klątwę nieumarłych. Tak rozpoczniecie Wasz wyścig z czasem!

ZASADY

 • Grupy startują co 20 minut. Rezerwując godzinę wejścia, wybierasz swój czas rozpoczęcia zabawy. Przybywasz 10 minut wcześniej.
 • Przychodzisz w przebraniu – mamy dla Ciebie słodką niespodziankę!
 • Można korzystać ze swojego światła (latarki, czołówki). Oczywiście wcześniej należy okazać je Organizatorom w celu usunięcia baterii. (Bardziej serio: każda grupa może mieć przy sobie 1 – JEDNO – aktywne źródło światła).
 • Nie ubieramy się jak do teatru. Szkoda, by krew Wam ładne ciuszki zalała…
 • Długopis może Wam się przydać. Ewentualnie możecie sporządzać notatki swoją krwią lub wydrapywać paznokciami w ścianach.
 • Weźcie czystą bieliznę. Na terenie zabawy jest toaleta, ale… co to się robi ze strachu?

ZAPISY

Przygotujcie:

 • nazwę drużyny,
 • imiona i nazwiska jej członków,
 • preferowaną godzinę wejścia,
 • numery PESEL członków drużyny (do ubezpieczenia NNW),
 • opcjonalnie dla firm: dane do faktury (wysyłamy mailem).

By zapisać się, należy wybrać godzinę w formularzu poniżej.

Przed zapisaniem zobacz koniecznie:

Regulamin

Formularz zgłoszeń dla niepełnoletnich (zgoda rodziców wymagana dla osób od 15 do 18 roku życia, młodszych nie wpuszczamy samych)

Oświadczenie (podpisuje każdy uczestnik przed wejściem – można też przynieść wydrukowane i podpisane).

Masz już wszystko gotowe?

No to wypełniaj :). Przejdź na widok listopada (kliknij strzałkę w prawo), najpierw kliknij na dzień (dostępne – białe dni, potem pojawia się godziny dostępne danego dnia – również będą białe). Szare godziny – zajęte. A dalej to już proste.

UWAGA! Formularz na komórkach może działać różnie 🙂 Na komputerze wszystko działa  poprawnie! Przeprazamy za niedogodności! By wybrać godzinę wejścia – wybierz na kalendarzu 2,3 lub 4 listopada!

[ea_standard]

Czytaj Więcej