Klucz do koszmaru 2.0 – Halloween 2016

18.10.2016

Dziękujemy za Wasze krzyki i wrzaski… znaczy… za udaną zabawę w tym roku 🙂 Do przestraszenia w czasie następnego mrocznego przesilenia! Halloween 2016 uważamy za zamknięte!


Gdy dni stają się krótsze, a noce coraz bardziej upiorne… Gdy nastaje czas, w którym przenikają się różne światy… Gdy chcecie sprawdzić, gdzie leży granica paraliżującego strachu…

Pogrążony w mroku gmach w głuchą jesienną noc sam w sobie mrozi krew w żyłach. Ile emocji może budzić spacer po tym budynku w (nie)zauważalnym towarzystwie? Czujecie już na plecach metaliczny oddech zjawy? Macie wrażenie, że przeszywa Was czyjś wzrok? Zdradzimy Wam tajemnicę: to nie tylko wrażenie…

Freddy Kruger, Jason Voorhees, Jack Torrance, John Kramer, Samara Morgan, Leatherface, Mike Myers… najbardziej kultowe i hipnotyzujące postaci z horrorów w tym roku połączą swe siły. Tej jesieni, w zbliżające się ponure noce, dadzą z siebie wszystko, by pożywić się Waszym… strachem.

Czy zdecydujecie się na przekroczenie cienkiej linii, za którą w ciemności kryją się ponadnaturalne istoty? Czy opuścicie to miejsce tacy sami? Czy w ogóle je opuścicie?…
Wasz cel jest prosty – pokonać lęk, rozwiązać łamigłówki i uciec. A to wszystko na ponad 800 metrach kwadratowych XIX-wiecznego budynku, w towarzystwie kilkunastu niepoczytalnych animatorów, kryjących się w nieprzeniknionej ciemności…

Pozostaje tylko jedno pytanie: czy przeżyjecie tę noc?

CZAS TRWANIA  trwania zabawy, po którym wywleczemy Cię siłą: 90 minut  (maksymalny czas, jaki dana grupa spędzi w budynku).

KOSZT: 50 zł/osoba – grupy 2-osobowe,

35 zł/osoba – grupy od 3–5 osób,

30 zł/osoba – grupy 6-osobowe.

LOKALIZACJA

Sosnowiec, ul. Żeromskiego 3 (Szkoła Realna), około 1,5 km od centrum.

Wiele osób pyta nas, gdzie znajduje się nasz straszliwy budynek.  Lokalizację Szkoły Realnej (znanej również jako stary Staszic) zaznaczyliśmy poniżej na mapce. Jeśli chcecie poznać historię budynku, zapraszamy na spacer „Śladami sosnowieckich Dietlów” (spacery już się nie odbywają, ale zapraszamy do odwiedzin Pałacu Dietla).

Mapka pokazuje dojście do budynku z centrum Sosnowca.

ZASADY

 • Grupy startują co 20 minut. Rezerwując godzinę wejścia, wybierasz swój czas rozpoczęcia zabawy. Przybywasz 10 minut wcześniej.
 • Przychodzisz w przebraniu – mamy dla Ciebie słodką niespodziankę!
 • Można korzystać ze swojego światła (latarki, czołówki). Oczywiście wcześniej należy okazać je Organizatorom w celu usunięcia baterii. (Bardziej serio: każda grupa może mieć przy sobie 1 – JEDNO – aktywne źródło światła).
 • Nie ubieramy się jak do teatru. Szkoda, by krew Wam ładne ciuszki zalała…
 • Długopis może Wam się przydać. Ewentualnie możecie notatki swoją krwią sporządzać lub wydrapywać w ścianach paznokciami.
 • Weźcie czystą bieliznę. Na terenie zabawy nie ma WC, a z pewnością… Co to się robi ze strachu?

ZAPISY

By zapisać się, należy wybrać godzinę na stronie: http://jigsawrooms.pl/halloween_rezerwacja.php

Przygotujcie:

 • nazwę drużyny,
 • imiona i nazwiska jej członków,
 • preferowaną godzinę wejścia,
 • numery PESEL członków drużyny (do ubezpieczenia NNW),
 • opcjonalnie dla firm: dane do faktury (wysyłamy mailem).

Rezerwacje są potwierdzane ostatecznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie (numer dostaniecie w mailu po rezerwacji godziny). W ostateczności można płacić na miejscu (tylko w przypadku zapisów na ostatnią chwilę).

Przed zapisaniem zobacz koniecznie:

Regulamin

Formularz zgłoszeń dla niepełnoletnich (zgoda rodziców wymagana dla osób od 15 do 18 roku życia)

Oświadczenie (podpisuje każdy uczestnik przed wejściem – można też przynieść wydrukowane i podpisane).

Halloween 2016

Czytaj Więcej