ZOSTAŃ SPECJALISTĄ DS. OGARNIANIA EVENTOWEGO WSZECHŚWIATA!

15.06.2023

Poszukujemy zakręconych osób, które dołączą do naszego CUDOTEAMU w roli SPECJALISTY DS. OGARNIANIA EVENTOWEGO WSZECHŚWIATA ­­– potocznie nazywanego przez nas Ogarniaczem. 😎

KIM JEST OGARNIACZ?

To osoba, która pracuje z nami na pełen etat w zadaniowym czasie pracy i łączy w sobie cechy: Specjalisty ds. Obsługi Klienta, Event i Project Managera i Animatora. Czasami również Logistyka, Grafika, Social Media Ninja i… to zależy czego, akurat sytuacja wymaga. W końcu trzeba ogarnąć cały eventowy wszechświat. 😉

To też osoba, która nie boi się wyzwań. Gdy zachodzi potrzeba, wchodzi w każdą rolę… jak dzik w żołędzie. 🐗

Większość naszego zespołu jest z woj. śląskiego (i obecność tu będzie dodatkowym atutem), ale poza eventami i tak pracujemy 100% zdalnie, dlatego możesz mieszkać w dowolnym miejscu. Fajnie jednak, jakbyśmy mieli jedną strefę czasową.

CO BĘDZIESZ ROBIĆ JAKO CUDO – OGARNIACZ?

💡 Organizować rozmaite eventy rozrywkowe – gry miejskie i terenowe, śledztwa z aktorami na żywo, mobilne escape roomy i inne nietypowe wydarzenia dla naszych klientów.

💡 Kontaktować się z klientami – od odpowiedzi na zapytanie, poprzez research, budowanie oferty, dopięcie szczegółów i ustalenia przed/po eventowe.

💡 Realizować event na miejscu (gdy już załapiesz nasz styl działania) – czyli dostaniesz zespół animatorów, którymi będziesz dowodzić.

💡 W przerwie od eventów będziesz szykować je przed komputerem – od Canvy, przez wymianę korespondencji mailowej z klientem, firmowego Slacka, CRM’a, a na generatorze kodu morse’a kończąc.

💡 Poza wysokim sezonem – działać koncepcyjnie, planować nowe programy wydarzeń, budować fabułę śledztw, ale też porządkować z nami magazyn, czy serwisować zagadki.

💡 Robić rzeczy, o których mogło Ci się jeszcze nie śnić – niektóre nasze działania można określić jako naprawdę nietypowe, ale o tym poniżej.

💡 Świetnie się bawić – a potwierdzają to nie tylko amerykańscy naukowcy, ale też cała nasza kadra… i nie tylko! 💪

CZEGO POTRZEBUJESZ, ABY ZOSTAĆ CUDO – OGARNIACZEM?

Potwierdzonego doświadczenia w organizacji wydarzeń, animacji, działalności społecznej (mile widziane wszelkie typy działalności dodatkowej: harcerstwo, wolontariat, koła zainteresowań lub inne hobbystyczne loty na Marsa) lub obsłudze klienta.

Dużych umiejętności organizacyjnych.

✅ Własnej inicjatywy, dozy kreatywności i umiejętności nie wpadania w panikę,

Spostrzegawczości (np. udało Ci się zauważyć, że punkt wyżej kończy się przecinkiem, a nie kropką).

Elastyczności (i nie chodzi tu o umiejętność robienia szpagatu, choć to niewątpliwie też może być Twój atut, a jednak o zdolność szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków na eventach).

Braku strachu przed nawiązywaniem kontaktu z ludźmi, zdolności improwizacji i szybkiego reagowania.

Chęci do wcielania się w różne postacie – nigdy nie wiesz, w kogo wcielisz się następnym razem. Może będzie to Robin Hood, może Gandalf, a może akurat Chuck Norris. Tak Ty też na evencie odgrywasz rolę – nie tylko animatorzy.

Gotowości do podejmowania nietypowych wyzwań i zadań – od pomocy w układaniu zagadek w Escape Roomie, przez malowanie buziek dzieciom, skręcanie balonów i układanie wielkich klocków, po zepchnięcie zwłok Romana (kim jest Roman?!) ze skały, upaćkanie pokoju krwią i czyhanie na ludzi w mroku.

Umiejętności czytania ze zrozumieniem i działania z rozumem (wiemy, że karkołomne, ale może jednak…) ;).

Poczucia humoru i dystansu do siebie. 🙌

CO BĘDZIE TWOIM DODATKOWYM ATUTEM?

Brak przeciwwskazań do bliskich i dalekich podróży – organizujemy eventy w różnych zakamarkach Polski. Czasami na 2 godzinną realizację jedziemy w jedną stronę 6 godzin.

Prawo jazdy kategorii B (używane!) i brak oporów przed prowadzeniem wynajętych aut (np. Mercedes Sprinter).

Język angielski min. na poziomie komunikatywnym, a najlepiej B2 / C1.

Umiejętność obsługi Canvy / Photoshopa lub innego programu graficznego oraz poczucie estetyki.

Inne nietypowe umiejętności – jazda na moNocyklu, umiejętność polizania łokcia, znajomość języka elfów lub cokolwiek innego – zawsze jest u nas mile widziane!

CO DAMY CI W ZAMIAN?

💖 Wynagrodzenie (fajnie, co nie? 😎) – podstawa co miesiąc + prowizja za zrealizowany z event + prowizja od skuteczności ofert (ostateczne stawki do dogrania, w zależności od Twojego doświadczenia).

💖 Pracę na cały etat w formie zdalnej (poza eventami wyjazdowymi).

💖 Elastyczny czas pracy – w maju, czerwcu, wrześniu i październiku – jest ostro i tego nie ukrywamy. Poza tymi miesiącami – naprawę łatwo nam się dogadać. Nie ma sprawy byś załatwił sobie weterynarza w „standardowych godzinach pracy” czy odwiedził babcię (uściskaj od nas!). Mamy podejście wybitnie zadaniowe. Jak jest ogarnięte, co miało być ogarnięte to nie będziemy siedzieć i patrzeć sobie w oczy na spotkaniu on-line.

💖 Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub B2B – zgodnie z Twoimi preferencjami. Jak bardzo chcesz to UOP też dostaniesz… ale raczej ogarniasz, że stawka w tym przypadku będzie niższa niż B2B.

💖 Praca w stabilnie rozwijającej się firmie (wiemy, że oklepane, ale bez ściemy – rośniemy z roku na rok, przetrwaliśmy pandemiczną klęskę branży eventowej wychodząc z niej z naprawdę dobrymi eventami on-line), w naprawdę luźnej atmosferze (gdybyśmy chcieli chcieli spinać, to byśmy nie robili takich fajnych rzeczy, poza tym obczaj sobie zakładkę „o nas”)

💖 Podróże małe i duże oraz możliwość zwiedzenia sporej części naszego kraju w trakcie eventów wyjazdowych.

💖 Uczestnictwo w szalonych akcjach – właśnie tych, o których Ci się nie śniło.

💖 Nowe doświadczenia w animacji i organizacji eventów.

💖 Możliwość kreatywnego „wyżycia się” w trakcie wymyślania nowych propozycji eventów i scenariuszy.

I CO DALEJ?

Po prostu – aplikuj! A może okaże się, że Twoja cudoprzygoda zaczyna się właśnie teraz!

Napisz nam wiadomość na [email protected]:

💻 Temat: APLIKACJA OGARNIACZ 2023

💻 Treść: napisz, dlaczego chcesz dołączyć do naszego zespołu w roli Specjalisty ds. Ogarniania Eventowego Wszechświata. Po prostu – przekonaj nas, dlaczego to właśnie Ty powinieneś / powinnaś dołączyć do naszego zespołu.

💻 Nie zapomnij: zostawić na siebie namiarów – telefon, mail (który odbierasz) oraz profil na Facebooku.

💻 Dodaj załączniki: prześlij nam swoje CV. Przede wszystkim szukamy ciekawych ludzi, a nie dokumentów, jednak z chęcią zapoznamy się z Twoim dotychczasowym doświadczeniem!

Na pewno odpowiemy na każdą wiadomość – może nam to jednak chwilę zająć, bo stale toczymy eventowe boje! …ale naprawdę cieszymy się, że chcesz zostać częścią naszego cudownego zespołu! 😊

Pozdrawiamy i do napisania / usłyszenia / zobaczenia! 👋

#cudoteam

Czytaj Więcej