Próby starożytnego plemienia

26.05.2017

Czy można lepiej poznać historię danego miejsca niż przenosząc się w czasie? Jesteśmy przekonani, że nie! Dlatego w dniach 24-26 maja zabraliśmy uczestników naszej zabawy w niezwykłą podróż do przeszłości. Nasza przygoda na dolnym śląsku nie mogła zacząć się gdzie indziej niż na XIII-wiecznym Zamku Książ, trzecim co do wielkości zamku w Polsce!  Jego mury kryją nie tylko piękne komnaty i zdobienia, ale przede wszystkim niezwykłą historię, której odkrycie i doświadczenie możliwe jest tylko…w nocy! Zastanawiacie się dlaczego? To proste – jego dawni mieszkańcy wcale nie opuścili tego miejsca, a o jego najciekawsze sekrety najlepiej zapytać ich samych, co przy odrobinie szczęścia może się wydarzyć! Tak rozpoczęła się nasza gra integracyjna.

To jednak nie był koniec poznawania historii tego regionu w nietypowy sposób. Drugi dzień uczestnicy spędzili w Kompleksie Włodarz – największych podziemiach projektu Riese, znanych z poszukiwań ukrytego złotego pociągu. Tam, oddając się poszukiwaniom skarbu mieli okazję eksplorować podziemia oraz sprawdzić się w rozmaitych aktywnościach jak strzelectwo, wspinaczka, zjazd tyrolką, a także spróbować dań serwowanych w iście wojskowym stylu!

Jak wyglądały ich zmagania? Zobaczcie sami! (PS: to jeden z naszych wyjazdów integracyjncyh – chcesz byśmy z Tobą wybrali się na taką przygodę? Daj nam znać!)

[envira-gallery id=”5392″]

Czytaj Więcej