Wkręć się w Kato! Gra miejska jako promocja!

29.08.2019

Coraz więcej oryginalnych atrakcji dzieje się w przestrzeni miejskiej.
Dzięki takim akcjom promowanie i reklamowanie wchodzi na wyższy poziom i dociera do większej grupy odbiorców z bezpośrednim komunikatem. W związku z tym coraz częściej zdarza nam się tworzyć rozrywkę, której główna funkcja to akcja marketingowa i promocyjna.  W takim przypakdu gra miejska jako promocja czegoś większego jest jak najbardziej możliwa!

Dla Budżetu Obywatelskiego w Katowicach zorganizowaliśmy właśnie taką akcję. I to po raz kolejny. Promowaliśmy głosowanie w Budżetcie obywatelskim w nietypowy sposób – gra miejska „Wkręć się w Kato!” odbyła się 27 sierpnia 2019 roku  i wzięło w niej udział ponad 140 osób.

Sportowa tematyka tego wydarzenia była impulsem do korzystania z rowerów (również miejskich!), hulajnóg, rolek oraz własnych nóg. Każda z grup musiała dotrzeć do 10 stacji, na których czekał animator z nietypowym zadaniem. Wszystkie zadania koncentrowały się wokół tematyki sportowej i rekreacyjnej (co było sprytną przykrywką – tak naprawdę zgrabnie przemycaliśmy wiedzę dot. właśnie budżetu obywatelskiego – gra miejska jako promocja głosowania w nadchodzącej edycji świetnie się sprawdziła).

Czy jeździłeś kiedykolwiek na monocyklu?
Czy miałeś okazję grać w grę planszową, gdzie pionkami są ludzie?
Czy układałeś kiedyś wieże z klocków w alkogoglach?
Czy strzelałeś do celu z Archery Tag?

Jeżeli odpowiedź na te pytania brzmi: NIE, to oznacza, że nie było Cię tam z nami 😊. Napisalibyśmy, że nic starconego… ale to będzie przekłamanie. Jeśli jednak chcesz poczuć klimat tamtej zabawy – koniecznie zobacz zdjęcia i relacje filmową z zabawy (poniżej). No i zawsze możesz u nas taką grę zamówić 🙂

Czytaj Więcej