Oddział ratunkowy – gra terenowa z elementami pierwszej pomocy!

28.10.2017

Sobotni ranek nie był zbyt udany dla okolic Czarnego Lasu. Wypadek komunikacyjny, pożar, gwóźdź wbity w dłoń w trakcie remontu, uraz w trakcie porannego treningu i inne… incydenty. Z pomocą ruszyły Ochotnicze Oddziały Ratunkowe. Tak wyglądała nasza gra terenowa z elementami pierwszej pomocy! *.

Wszystkie sytuacje, z którymi zetknęli się jej uczestnicy były odzworowane z dbałością o szczegóły i autentyczność. W trakcie naszej zabawy uczestnicy mieli kontakt z pozoranrtami, którzy na codzień reprezentują różne zawody medyczne. Dzięki temu cała zabawa była niezwykle autentyczna.

Po części terenowej uczestnicy omówili wszystkie incydenty wraz z profesjonalnym ratonwikiem medycznym, który objaśnił ew. błędy, ich skutki i pokazał właściwe zachwoanie w kryzysowych sytuajcach. Mamy nadzieję, że wyniesione doświadczenie i wiedza nie będą musiały być wykorzystane w prawdziwym życiu.

Jeśli podoba Ci się taka koncepcja to gra terenowa z elementami pierwszej pomocy może być częścią Twojego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu na [email protected] – przygotujemy taką zabawę specjalne dla Was!

*Bezpieczeństwo przede wszystkim. Nikt nie ucierpiał: )

[envira-gallery id=”5651″]

Czytaj Więcej