Rozgrywka o tron!

20.11.2019

Nie wiem czy wiesz, że w tym właśnie roku świętujmy 400 lat od ukończenia przebudowy Zamku na zlecenie króla Zygmunta III Wazy. Ale ten czas leci… 🙂 Zygmunt natomiast stoi na swojej kolumnie i dumnie spogląda do dnia dzisiejsze na plac Zamkowy, muzeum, turystów, mieszkańców… i nasze eventy :). W tym finałowy punkt naszej współpracy z Zamkiem Królewskim przy promocji Roku Wazowskiego – grę miejska „Rozgrywka o Tron”, która odbyła się 16 listopada 2019 roku.

Limit 200 miejsc na grę został szybko wyczerpany, a na starcie pojawiło się kilkadziesiąt drużyn, które musiały zmierzyć się z zadaniami inspirowanymi codziennym życiem dynastii Wazów. Co było w tym wydarzeniu takie wyjątkowe?  Ruszyliśmy mocno naszą wyobraźnie, aby w samym sercu Warszawy przygotować niezapomnianą przygodę dla wszystkich śmiałków. Nasze zadania jak zwykle wymagały od uczestników współpracy, kreatywności  oraz zaangażowania całej grupy. Co więcej -spacerujące osoby z zaciekawieniem przyglądały się zmaganiom uczestników zabawy. Wszystko z jednego prostego powodu – zadania robiły wrażenie.

Wyzwania, które zabierały uczestników w czasy Władysława IV, animatorzy w historycznych strojach oraz piękno warszawskich zabytków sprawiły, że drużyny mentalnie przeniosły się w czasie! Na najlepszych czekały oczywiście wartościowe nagrody – gry planszowe, zestawy gadżetów zamkowych oraz voucher o wartości 1000 zł!

Musisz zobaczyć fotorelację z gry miejskiej Rozgrywka o tron. Zapewniamy, że warto!

Czytaj Więcej