Świąteczna impreza firmowa – 5 CUDOwnych pomysłów na 2023 rok!

16.11.2023

Kiedy myślisz świąteczna impreza firmowa i masz pustkę w głowie przychodzimy z pomocą! Zastanawiasz się co tym razem ciekawego zaproponować współpracownikom? Przybywamy na naszych mikołajowych saniach z workiem pełnym pomysłów! Mamy dla Ciebie nie 2, nie 3 a aż 5 propozycji!

Naprawdę chcielibyśmy powiedzieć, że nasz kalendarz się powoli zapełnia… ale prawda jest taka, że teraz jest ostatnio dzwonek na to, aby zarezerwować grudniowy termin!


INTRYGUJĄCA ŚWIĄTECZNA IMPREZA FIRMOWA

Znasz nasze śledztwa? Jeśli nie to trzeba to koniecznie zmienić!

Pierwsza nasza propozycja na Twoją imprezę firmową to CHRISTMAS SHOW! Jest to spotkanie pełne intryg, tajemnic, poszlak i dużej ilości dobrej zabawy oraz świątecznej magii… Twoim zadaniem będzie przesłuchać podejrzanych, następnie przeanalizować świąteczne dowody i poszlaki oraz na końcu… wskazać winowajcę.  A to wszystko po to by ocalić święta! I bez wątpienia dodać charakteru Wigilii firmowej.

Podejmiesz się wyzwania?

impreza firmowa
nasi Mikołajowe pracują w każdych warunkach 😉

ŚWIĄTECZNE GRY TERENOWE

Komu nie straszna pogoda? Dla tych śmiałków przygotowaliśmy wyjątkowe gry terenowe!

MIKOŁAJOWY ELIKSIR MOCY oraz NIECNE PLANY “GRINCHA” to wyjątkowe scenariusze. Nie znajdziesz tu Superbohaterów ani Indiana Jones, za to… Elfy,  Panią Mikołajową, może nawet Renifery? Przekonaj się sam!

impreza firmowa

KTO NAJWIĘCEJ WIE O ŚWIĘTACH?

Szybka, dynamiczna gra świąteczna dla dużej ilości osób? QUIZ SHOW idealnie nadaje się nie tylko dla dużych grup. Jest idealny na sprawdzenie wiedzy o świątecznych zwyczajach, nietypowych tradycjach czy… zresztą nie będziemy tu zdradzać wszystkich szczegółów 😉 

Quiz może być przeprowadzony w wersji na żywo w sali konferencyjnej jak i online podczas spotkanie na Zoomie czy Teams. Ilość pytań i stopień trudności ustalasz sam.


UDANY EVENT? ŚWIĄTECZNY ESCAPE ROOM

Lubisz kłódki, kody, rozwiązywanie zagadek, a jednocześnie mnóstwo prezentów opakowanych w piękny papier? Nasz escape room “NA RATUNEK ŚWIĘTOM” z pewnością spełni wszystkie te wymagania. Pomóż Mikołajowi w jego pracowni odnaleźć kartki z kalendarza, aby uratować święta. Czasu jest niewiele, a zegar tyka… Do dzieła!

impreza firmowa

ŚWIĄTECZNA GRA MOBILNA

Na koniec proponujemy MERRY XMAS – questing, który wprowadzi Was w ten wyjątkowy klimat. Wystarczy rozwiązać szereg oprószonych śniegiem, przyprawionych cynamonem i otulonych szalikiem zadań. Brzmi zachęcająco? 😉


All I want for Christmas is…

#CUDOintegracja!

Podobno w święta dzieją się cuda, zwierzęta mówią ludzkim głosem… A my po prostu działamy i tworzymy CUDOwne świąteczne imprezy firmowe!

Zapraszamy do kontaktu na [email protected]! Dajcie znać tylko w jakim terminie i miejscu, a my prześlemy Wam naszą ofertę świątecznych imprez firmowych 🙂

Hoł, hoł, hoł!


Czytaj Więcej